MasterChef Türkiye'de duygusal eleme! Şefler gözyaşlarını tutamadı...

Ekranların sevilen yarışması MasterChef Türkiye'nin son bölümünde yaşanan eleme gecesinde Somer Şef de yarışmacıyla birlikte gözyaşlarına boğuldu. Yaşanan elemede Fatma Nur, Gamze, Burak Kaya ve Tolga potaya çıkan yarışmacılar oldu. Elemenin ardından stüdyoya duygusal anlar yaşandı.

Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliğini yaptığı ekranların sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye dün akşam 139.bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen yarışmada yarışmacılar elenmemek için performanslarını sergilediler. Fatma Nur, Gamze, Burak Kaya ve Tolga'nın bulunduğu potada performansı en düşük bulunarak elenen yarışmacının vedası stüdyoda duygusal anlar yaşattı.

Masterchef potadaki yarışmacılar

Masterchef potadaki yarışmacılar

SEVİLEN YARIŞMACININ VEDASI HERKESİ ÜZDÜ!

Burak Kaya ve Gamze yaptıkları yemekle en yüksek puanı alarak yarışmada kalmayı garantilerken performansı en düşük bulunan yarışmacı Fatmanur potadan çıkamadı. Yarışmaya ve hayallerine veda eden Fatmanur'un vedası herkesi duygulandırdı. Gözyaşları içinde yarışmaya veda eden Fatmanur vedasıyla Somer Şef'i de ağlattı.

Fatmanur MasterChef

Fatmanur MasterChef

Somer Şef’ten Fatmanur’a ağır sözler: Popülerlik mi önemli diyorsun?İLİŞKİLİ HABERSomer Şef’ten Fatmanur’a ağır sözler: Popülerlik mi önemli diyorsun?

SOMER SİVRİOĞLU GÖZYAŞLARINI TUTAMADI!

Fatmanur'un vedası sırasında konuşma yapan Sivrioğlu, "Hayat doğduğumuz günden itibaren bize farklı kağıtlar dağıtıyor. Sonra da o kağıtlarımızı sürdürmeye çalışıyoruz. Bazıları daha iyiye götürüyor bazıları da dağıtılan bu kartları iyiye kullanamayarak daha kötüye gidiyor. Senin anlattığın hikayelerden yola çıkarak söylüyorum ki sana da müthiş kartlar dağıtılmamış. Ama sen bu kağıtları o kadar güzel oynuyorsun ki... Çok güzel bir mücadele veriyorsun. İlk gün buraya geldiğinde söylediklerinle beni çok etkilemiştin. 'Bana bir sürü insan gitme Fatma Nur, rezil olursun, alay ederler dediler' demiştin. 'Ben kendimi göstermeye geldim' demiştin. Şimdi MasterChef'in 10'uncusundan onu söyleyen herkese güzel bir kapak olsun." ifadelerini kullanarak gözyaşlarına hakim olamadı.

Somer Şef gözyaşlarını tutamadı

Somer Şef gözyaşlarını tutamadı

"KİMSE BANA KENDİMİ BU KADAR DEĞERLİ HİSSETTİRMEMİŞTİ"

Eleme anında gözyaşlarını tutamayan Fatmanur "Bana çok şey öğrettiniz. Sizi çok sevdim. Elemeden itibaren bir ailemin olduğunu söylemiştim, gerçekten de öyle oldu. Ben aile içinde büyüyemedim ama siz burada bana ne kadar değerli olduğumu hissettirdiniz. Kimse bu kadar değerli hissettirip nazımı çekmemişti. Ayağıma taş takılsa bile bütün ekip yanımda oldu. Kalbinizi kırdıysam ve saygısızlık yaptıysam çok özür dilerim. Mesleği bırakmayı düşünmüyorum, buraya kendime bir şeyler katmaya gelmiştim" ifadelerini kullanarak gözyaşları içinde yarışmaya veda etti.

Fatmanur gözyaşlarına hakim olamadı

Fatmanur gözyaşlarına hakim olamadı

İşte Fatmanur'un MasterChef'ten elenme anı:

Akasya Durağı oyuncusu Zeynep Dörtkardeşler'in son hali şoke etti! Alp Kırşanla...

İLİŞKİLİ HABER

Akasya Durağı oyuncusu Zeynep Dörtkardeşler'in son hali şoke etti! Alp Kırşanla...

ETİKETLER

İlknur Gülmek Yasemin.com - Multimedya Editörü
Yasemin - İlknur Gülmek

Editör Hakkında

İstanbul Aydın Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim bölümünden 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli dijital medya ajanslarında sosyal medya içerik üreticisi ve video editörü olarak çalıştıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Meslek hayatına Kanal7 Medya Grubu Yasemin.com bünyesinde Multimedya Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0