Ata Demirer 2022 hesabımı çıkarmış diyerek paylaştı! Meğer saatlerce...

Ünlü komedyen Ata Demirer, sosyal medya hesabından 1 yıl boyunca en çok dinlediği şarkılar listesinin olduğu kareyi paylaştı. Demirer'in en çok dinlediği şarkı herkesi şaşırttı.

Geçtiğimiz günlerde Bursa Bülbülü filminin hazırlıklarını bitiren ünlü komedyen Ata Demirer'in saatlerce dinlediği şarkıyla gündem oldu. Müzik dinleme uygulaması Spotify Demirer'in 2022 yılında en çok dinlediği şarkı listesini çıkardı. Ünlü komedyenin en çok dinlediği şarkı ortaya çıktı.

Demirer, ilk sırada Bülent Ersoy'un 'Baharı Bekleyen Kumrular Gibi' şarkısını ikinci, üçüncü ve dördüncü sıradaki şarkıların Ferdi Özbeğen'e ait olması dikkat çekti.

ata demirer spotify listesi

ata demirer spotify listesi

Ünlü ismin diğer paylaşımında ise erdi Özbeğen'in şarkıları için yıl boyunca 2 bin 669 dakikasını ayırdığı ortaya çıktı. 44 saatini sadece Ferdi Özbeğen şarkılarına ayıran Ata Demirer tam bir Ferdi Özbeğen hayranı. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Demet Özdemir paylaştığı video ile kafaları karıştırdı! Videodaki ses kime ait?

Yıllar önce hırsızlık yaptığı markete şimdi yıldız olarak girdi! Dwayne Johnson marketteki...

İLİŞKİLİ HABER

Yıllar önce hırsızlık yaptığı markete şimdi yıldız olarak girdi! Dwayne Johnson marketteki...

ETİKETLER

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0