Kar küreme aracının altında kalarak ölümden dönen Jeremy Renner sete dönüşünü anlattı

1 Ocak 2023 tarihinde evinin önünde kar küreme aracı kazası sonucu ağır bir şekilde yaralanan dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Jeremy Renner, hayranlarına korku dolu anlar yaşatmıştı. Uzun bir tedavi süreci geçiren ve "Mayor of Kingstown"ın 3. sezonu için kamera karşısına geçen 52 yaşındaki aktör, kaza sonrası sete dönüşünü anlattı.

"Görevimiz Tehlike", "Hırsızlar Şehri", "Avengers: Endgame" ve "Ölümcül Tuzak" gibi tüm dünyada büyük yankı uyandıran yapımlarla adından söz ettiren Jeremy Renner, geçtiğimiz yıl evinin önünde geçirdiği kaza nedeniyle ölümden dönmüştü.

Künt göğüs travması geçiren ve aracın bacağının üzerinden geçmesiyle ağır bir şekilde yaralanan ünlü aktör, bir dizi ameliyattan sonra sağlık durumunda gözlenen iyileşmeyle beraber taburcu oldu. Uzun bir süre de evde tedavisi devam eden Marvel yıldızı, kazadan 1 yıl sonra "Mayor of Kingstown" dizisinin 3. sezonu için setlere döndü.

Jeremy Renner hastalığı hakkında ilk kez konuştu

Jeremy Renner hastalığı hakkında ilk kez konuştu

"HAYATTAYIM VE YÜZÜMDE BİR GÜLÜMSEMEYLE HAYATA YÜRÜYORUM"

Zor zamanları geride bırakmanın mutluluğunu yaşayan Renner, Los Angeles Times'a çok özel açıklamalarda bulundu. Kazanın hala aklında olduğunu "Her gece yeniden yaşıyorum. Bu benim öngörülerimde var. Rüyalarımda ve uyanıkken düşüncelerimde var" sözleriyle dile getiren ünlü aktör, "Hayattayım. Yüzümde bir gülümsemeyle yürüyorum hayata. Ve bunu değiştirecek hiçbir şey yok. Hiç bir şey. Kötü bir gün geçirmem imkansız" dedi.

Sete dönmenin kendisi için inanılmaz derecede zorlayıcı olduğunu ifade eden Renner, "Çekim başlarken ben uykudaydım. Beni çok fazla çalıştırdıklarını fark ettik. Yapmaya hazır olduğum şey her şeydir, ancak yapabildiklerim farklı bir şeydir." şeklinde konuştu.

DAHA ÖNCE NELER OLDU?

Yeğenini kurtarmak için kar küreme aracının altına atlayan ünlü oyuncu Jeremy Renner, yaşadığı korkunç olay hakkında ilk kez konuştu. "Bu benim hatam ve bedelini ödedim. Hareketlerimin bu kadar çok acıya neden olduğu için kendimi kötü hissediyorum" diyen Renner, bu süreçte ailesini yıprattığını söyleyerek onlardan özür diledi.

Jeremy Renner kar küreme aracının altında kalmıştı

Jeremy Renner kar küreme aracının altında kalmıştı

FİZİK TEDAVİ GÖRMEYE BAŞLADI

Adeta ölümden sönen Jeremy Renner, önceki gün fizik tedavisi sırasında özel bir koşu bandı yardımıyla yürüdüğü görüldü. Son durumunu sosyal medya hesabından paylaşan ünlü aktör, tüm hayranlarını sevince boğdu.

Jeremy Renner yürümeye başladı

Jeremy Renner yürümeye başladı

"30'DAN FAZLA KEMİĞİM KIRILDI"

Daha önce sosyal medya hesabından tedavi görüntülerini paylaşan aktör, "Aileme ve bana gönderdiğiniz mesajlarınız ve düşünceleriniz için herkese teşekkür etmek istiyorum. Hepinize çokça sevgi ve saygılar. Bu 30’dan fazla kırık kemik, tıpkı aile ve arkadaşlar arasındaki sevgi ve bağın derinleşmesi gibi onarılacak, güçlenecek" şeklinde konuşmuştu. Bacaklarıyla ilgili sorun yaşayan Renner'ın evine hastane yatağı yaptırması dikkat çeken detay olmuştu.

Jeremy Renner Instagram paylaşımı

Jeremy Renner Instagram paylaşımı

HER ŞEY YEĞENİNİ KURTARMAK İÇİNMİŞ!

Ünlü oyuncunun yaşadığı ağır kazanın ardından polis raporuna ulaşıldı. Buna göre ünlü aktör, kullandığı kar küreme aracı yeğenine doğru kayınca onu kurtarmak için araçtan atlamak zorunda kaldı. Yeğeninin ezilmesinden korkan Renner, o an yaşadığı panik sebebiyle araçtan atlarken el frenini çekmeyi unuttu. 

İYİLEŞMESİ İÇİN ÖNÜNDE UZUN BİR YOL VAR

Kar küreme aracının altında kaldığı ve ciddi bir şekilde yaralandığı öğrenilen ünlü yıldızın sözcüsü The Hollywood Reporter'a yaptığı açıklamada "Kar kürerken hava durumuna bağlı bir kaza geçiren Jeremy'nin aldığı yaralar sebebiyle durumunun 'kritik' ancak mevcut olarak 'stabil' olduğunu doğrulayabiliriz" ifadelerini kullanmıştı. Uçakla hastaneye kaldırılan ünlü oyuncunun aldığı yaralar sebebiyle durumunun 'kritik' ancak mevcut olarak 'stabil' olduğu belirtilmişti.

Jeremy Renner kaza geçirdi

Jeremy Renner kaza geçirdi

Yapılan yeni açıklamada Renner'ın iyileşmesi için önünde uzun bir yol olduğu ve neredeyse 2 yıl sonra eski formuna dönebileceği ifade edildi. Bacaklarından ve başından ciddi boyutta yaralanan ünlü oyuncuya sosyal medya hesabından hayranları tarafından destek mesajı gelmeye devam ediyor. 

Jeremy Rennerın sağlık durumuna ilişkin yeni açıklama yapıldı

Jeremy Rennerın sağlık durumuna ilişkin yeni açıklama yapıldı

İklim Tamkan'ın şiddet iddialarına Fırat Tanış'tan yanıt geldi!

İLİŞKİLİ HABER

İklim Tamkan'ın şiddet iddialarına Fırat Tanış'tan yanıt geldi!
Diddy'nin sevgilisini dövdüğü anlar kan dondurdu! Eski eşi de olaya dahil oldu

İLİŞKİLİ HABER

Diddy'nin sevgilisini dövdüğü anlar kan dondurdu! Eski eşi de olaya dahil oldu
Masum coğrafyaların sesi olan şarkıcı Murat Kekilli Vefa Ödülleri'ne layık görüldü!

İLİŞKİLİ HABER

Masum coğrafyaların sesi olan şarkıcı Murat Kekilli Vefa Ödülleri'ne layık görüldü!
Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 1

misafir 7 ay önce

Helal bro, geçmiş olsun