81 yaşındaki Bedia Akartürk'ten radikal karar! Yüzünü görenler şaşırdı

Türk sanat müziğinin sevilen isimlerinden Bedia Akartürk verdiği kararla herkesi şaşırttı. Akartürk, 81 yaşında, "Daha genç, daha güzel görünmek istiyorum" diyerek estetik yaptırdığı iddia edilmişti. Bedia Akartürk'ten ilk açıklama geldi.

70'li yıllara damga vuran ve çıkardığı "Bir Çift Turna Gördüm, Zahidem, Nar Ağacı" gibi parçalarla büyük bir başarı yakalayan usta sanatçı Bedia Akartürk aldığı radikal kararla gündem oldu. Akartürk, Seda Sayan, Serap Paköz, Safiye Soyman, Türkan Şoray gibi estetik modasına uyarak 81 yaşında yüzünü gerdi.

Bedia Akartürk kaç yaşında

Bedia Akartürk kaç yaşında

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU!

Usta sanatçının  "Daha genç, daha güzel görünmek istiyorum" diyerek Samsun'da bir estetikçiye giderek estetik yaptırdığı iddia edildi. 2. Sayfa magazin programının sosyal medya hesabında yayınlanan fotoğraf herkesi şaşırttı.

 

81 yaşındaki Bedia Akartürk bu sefer sesiyle değil de yüzündeki şişliklerle gündem oldu.

Bedia Akartürk son hali

Bedia Akartürk son hali

Alınan bilgiye göre usta isim yüzünü gerdirme operasyonu öncesi ameliyathanede doktorlara türkü söyledi.

Bedia Akartürk'ün son halini gören birçok sosyal medya kullanıcısı "Ne gerek vardı", "Eski hali iyiymiş" "Bu yaştan sonra estetik yapmaya gerek var mı?" gibi yorumlarda bulundu. 

BEDİA AKARTÜRK'TEN İLK AÇIKLAMA GELDİ!

Bedia Akartürk'e, FBM Tıp Merkezi sahibi ünlü Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş tarafından yüz gençleştirme ameliyatı yapıldı. Ameliyat sonrası açıklamalarda bulunan Bediha Akartürk,

"Elhamdülillah çok iyiyim. Doktorumla emin ellerdeydim. Cesaret ettim geldim ve çok mutluyum. 'Bu yaşa geldi estetik yaptırıyor' diyorlar ama önemli olan bu yaşta estetik yaptırabilmektir. Şimdiye kadar zaten göz önündeydik. Ufak tefek beğenmediğim yerlerimi doktoruma söyledim ve o da bana ‘sen karışma bana kendini teslim et' dedi ve yaptı Allah razı olsun. Ben dünyada 2 şeye aşığım. Biri türkülerime, biri de halkıma. Onlara türkülerimi en iyi şekilde inceleyerek okudum. Bir de kendim güzel olayım diye onun üzerine durdum. Onlar beni hep dinç ve güzel görsünler. Çünkü türkülerimi hep dikkatli inceleyerek, didikleyerek okuyan bir sanatçıyım. Halk müziği kolay bir şey değildir. Hangi yörenin türküsünü okursan onun kokusu vermen lazım. Yoksa elimize notayı alıp başka şarkıları da okuruz sorun değil. Ama o yörenin kokusunu verebilmek başka bir şey. Ben bunlara çalıştım. 65 sene boyunca hep çalıştım. İnşallah yeni projelerde de olacağız. Yüzümdeki şişlikler insin Allah nasip ederse bakın neler olacak" diye konuştu.

Kendi yaşındakilere de önerilerde bulunan Akartürk, “Kendilerinin cesaretleri, dinçlikleri, hevesleri varsa buyursunlar gelsinler. Gelsinler 80 yaşında, çıksınlar 15 yaşında” şeklinde konuştu.

Kurtlar Vadisi hakkında asılsız iddia! Kurtlar Vadisi nerede yayınlanacak?

İLİŞKİLİ HABER

Kurtlar Vadisi hakkında asılsız iddia! Kurtlar Vadisi nerede yayınlanacak?
Aşk-ı Memnu filminde Nihal'i oynayacak isim Helin Kandemir olmuştu! Kadro netleşmeye başladı

İLİŞKİLİ HABER

Aşk-ı Memnu filminde Nihal'i oynayacak isim Helin Kandemir olmuştu! Kadro netleşmeye başladı

BİR YORUM YAPIN 75

Sahin 1 hafta önce

ayağın çukura girmiş yarın birgün langırt öbür taraf yüzünü gerdireceğine git birkaç rekat namaz kılmasını öğren namaz kıl öbür tarafta lazım olur

Toplam 1 beğeni

Mustafa 1 hafta önce

Umarız,Allah ömrüne bereket katar da yaptırdığına değer.Halkına çıkmadan vaden gelirse yine en çok kendin ve yakınların Üzülür. verirde

Toplam 1 beğeni

hahsah hasan 1 hafta önce

keşke ihtiyacı olan ?kulagı olmyn.burnu yarım.yada yuzu yanık genc bır ınsana yardımcı olsaydınız daha sevap olurdu .zaten çogu ınsan dogal halınızı sevıyordu bence.şmdi dinimizce ?

mevlana diyarından 1 hafta önce

inançlı mü'mine yaşlılık çok yakışır, yüzünde estetik değil nur olur

Toplam 1 beğeni

GERÇEK 1 hafta önce

Allah şaşırtmasın işte yaşlanınca parayı nereye harcayacağını bilemiyor demek ki

Toplam 1 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun