Avrupa Yakası'nın Gaffur'u Peker Açıkalın'dan şok kulak itirafı! Kulağımın biri büyük çünkü

2004-2009 yılları arasında ATV ekranlarında yayınlanan ve Türk televizyon tarihinin efsane yapımları arasına giren Avrupa Yakası'nın kapıcı Gaffur karakterini canlandırarak hafızlarda iz bırakan Peker Açıkalın bir fotoğrafını paylaşarak sağ kulağımın büyük olmasının nedeni açıkladı.

Oyunculuk kariyerine 23 yaşındayken 1986'da 'Bir Daha Umut' adlı sinema filmiyle adım atan Peker Açıkalın, dikkat çeken paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Peker Açıkalın, okul yıllarına ait bir fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sundu.

Peker Açıkalın

Peker Açıkalın

Ünlü oyuncu, paylaşımına şu notu düştü: "Ortaokula başladığım ilk gün... Farkındaysanız; sağ kulağımın büyük olmasının nedeni de tüm can öğretmenlerimin eseridir. Çok çektiler sağ kulağımı, çok... Özellikle ilk 5 sene... Kulak hâlen büyük! Ciddiyim... Onun için saçlarım hep uzundur. (Bu özelimi paylaşmak istedim. Benim sağ kulak büyüktür) Suçum ise; derslerde her daim, yaramazlık ve espri yapıp, arkadaşlarımı güldürmekti... Meğer mesleğimin provalarını yapıyormuşum..."

İsveç'teki saygısızlığa sanat camiasından sert tepki! Ünlüler birlik çağrısında bulundu

İLİŞKİLİ HABER

İsveç'teki saygısızlığa sanat camiasından sert tepki! Ünlüler birlik çağrısında bulundu
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0