Petek Dinçöz'ün eski eşi iflas bayraklarını çekti! Birçok ilde bulunan ünlü şirkete...

Petek Dinçöz'ün eski eşi Serkan Kadaloğlu, İstanbul başta olmak üzere çeşitli ilerdeki mağazalarına iflas anlaşması yapıldı.

Petek Dinçöz, 2014 yılında dünya evine girdiği Serkan Kodaloğlu ile 2022'nin Mart ayında boşanmıştı. İstanbul başta olmak üzere birçok ilçede de mağazaları bulunan iş adımı iflas bayraklarını çektiği ileri sürülüyor. Medyabar'da yer alan habere göre, Serkan Kodaloğlu ve kardeşi Hakan Kodaloğlu'nun "İrfan Home" markasının sahibi şirket için, 2020 Ekim ayında Sakarya Asliye Hukuk Mahkemesine konkordato başvurusu yapıldığı söylendi. Talep mahkeme tarafından kabul edilirken, konkordato süreci ise iki yıl uzatıldı.

Petek Dinçöz ve eski eşi Serkan Kodaloğlu

Petek Dinçöz ve eski eşi Serkan Kodaloğlu

ŞİRKET İÇİN İFLAS DAVASI AÇILDI

Yayınlanan diğer bir iddiaya göre ise Kodaloğlu kardeşlerin şirketleri için iflas davası açıldı. Sakarya 3. İcra Dairesi'nce yayınlanan "İflas davası tebliğine" göre;Sakarya'da ticaret sicil müdürlüğüne kayıtlı Galeri İrfan Alışveriş Merkezi Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret A.Ş., Sakarya 5.Asliye Hukuk Mahkemesi'nin (Asliye Ticaret Mahkemesi Sıfatıyla) 09/01/2023 tarih ve 2022/314 esas sayılı kararları ile iflaslarına, iflasın aynı tarih ve saat 11:30 'da açılmasına karar verildi.
Sakarya 3. İcra Dairesi'nce 17 Ocak'ta alınan kararın ilanı ulusal gazeteler ve Basın İlan Kurumu (BİK) resmi ilan portalında yayınlanarak yürürlüğe girdi.
 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;
 
Kadir İnanır muhabirleri önce azarladı sonra röportaj verdi​

Berdan Mardini'den Survivor hakkında şok iddia! Yemek veriyorlar mı sorusuna şaşırtan cevap

İLİŞKİLİ HABER

Berdan Mardini'den Survivor hakkında şok iddia! Yemek veriyorlar mı sorusuna şaşırtan cevap
Betül Fırat Yasemin.com - Editör
Yasemin - Betül Fırat

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca fotoğrafçılık ve sosyal medya alanlarında görev aldıktan sonra internet haberciliğine başladı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com sitesinde Editör olarak görev devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0