Ebru Gündeş kızı için Reza Zarrab'a savaş açtı! İpler resmen gerildi

Şarkıcı Ebru Gündeş kızı Alara'nın soyadının değişmesi için eski kocası Reza Zarrab'a resmen savaş açtı. İplerin yavaş yavaş gerildiği iddia edilen Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab’a, kızları Alara’yla kişisel ilişkisinin kaldırılması için karşı dava açtığı da konuşulanlar arasında.

Ebru Gündeş, ‘evlilik birliğinin temelinden sarsıldığını’ gerekçe gösterip, Reza Zarrab’ın bir daha Türkiye’ye dönmeyeceğini ve başka kadınlarla ilişki yaşadığını öne sürerek boşanma davası açmıştı. Boşanan Ebru Gündeş ve eski kocası Reza Zarrab arasında ipler geriliyor.

Ebru Gündeş’e 11 yıllık eski eşi Reza Zarrab geçen yıl velayet davası açmış ve 11 yaşındaki kızları Alara Zarrab’ın velayetinin annesinden alınıp kendisine verilmesini talep etmişti.

Bu gelişmenin ardından 48 yaşındaki şarkıcının da kendisinden 9 yaş küçük eski eşine karşı dava açtığı ve çocuğuyla kişisel ilişkisinin kaldırılması için mahkemeye başvurduğu ortaya çıktı.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; “Velayetin değiştirilmesi” davasının yeni duruşması Beykoz Adliyesi 2. Mahkemesi’nde dün görüldü. Gizlilik kararı olan dava mayıs ayına ertelendi.

Oyuncu Ahu Sungur ev sahiplerine ateş püskürdü! "Bina yaşlarını küçültmeye çalışıyorlar"

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Ahu Sungur ev sahiplerine ateş püskürdü! "Bina yaşlarını küçültmeye çalışıyorlar"

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 0