Senelerdir peruk kullanan Murat Boz saç ektirdi! Son hali sosyal medyada gündem oldu

Çıktığı programlarda ve konserlerde sürekli takma saç kullanan Murat Boz ani bir kararla saç ektirdi. Sosyal medyadan yayınladığı karelerle yeni ektirdiği saçları dikkat çekti. İşte Murat Boz'un son hali...

Son olarak oyuncu Tuba Büyüküstün ile Zeytin Ağacı filminde oynayan Murat Boz'un saç ektirdiği ortaya çıktı. Boz, senelerce takma saç kullandıktan sonra imajını yeniledi. Ünlü şarkıcının bu hali sosyal medyada gündem oldu.

Murat boz saç ektirdi

Murat boz saç ektirdi

YENİ SAÇLARI GÜNDEM OLDU!

43 yaşına giren Murat Boz'un saç ektirdikten sonraki hali merak ediliyordu. Boz, saç ektirdikten sonra bir bebekle çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Ünlü şarkıcının bu paylaşımına birçok sosyal medya kullanıcısı "yeni saçların çok yakışmış", "Adeta gençleşmişsin", "Çocuk çok yakışmış", "yıllar ona da acımamış" gibi yorumunda bulundu.

Murat boz saç ektirdi

Murat boz saç ektirdi

MURAT BOZ'UN EKTİRDİĞİ SAÇLARI UZADI!

Yakışıklı şarkıcının saçları uzadı. Tamamen eski haline dönen Boz sosyal medya hesabından uzayan saçlarıyla poz verdi. İşte Murat Boz'un saç ektirdikten sonraki uzayan saçları...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Gökçe Bahadır'dan samimi itiraf! "Makyajı seven biri olmadım..."

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0