Köpek gibi çalışan bir kadınım demişti! Seda Sayan'ın 110 milyon TL'lik villasından ilk görüntü

“Köpek gibi çalışıp kraliçeler gibi yaşayan bir kadınım” sözü viral olan Seda Sayan, 110 milyon TL’lik yeni evinden ilk görüntüyü paylaştı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Ünlü şarkıcı Seda Sayan meslektaşı Çağlar Ökten'le 24 Nisan'da evlendi. 10 aydır evliliklerini sürdüren Seda Sayan ve Çağlar Ökten, geçtiğimiz günlerde boşanma iddialarıyla gündeme gelmişti.

Boşanma haberlerini yalanlayan Seda Sayan ve Çağlar Ökten, yeni bir ev satın aldı. Ünlü şarkıcı, şimdi de 4 milyon dolara aldığı lüks villasıyla gündeme geldi.

Türkiye’nin emlak zengini sanatçılarından olan Seda Sayan, Gayrettepe’den Boğaz’a taşındı. Villayı komple soyduran ve çatısı dahil her yerine tadilat yaptıran Seda Sayan'ın, inşaat biter bitmez Gayrettepe’deki evinden buraya taşındığı söyleniyor.

Ünlü sanatçının zevkle döşenmiş evi kısa süre içinde sosyal medyada gündem olmayı başardı. 58 yaşındaki sanatçının, iddialara göre İstanbul’da 30 dairesi, Bodrum’da üç villası ve Londra’da bir evi bulunuyor.

SEDA SAYAN PAYLAŞIMIYLA TEPKİ ÇEKTİ

Kocasıyla yeni konut alan Seda Sayan’ın paylaşımına sosyal medyada tepki yağdı. Büyük depremleri andıran sosyal medya kullanıcıları “Ne gerek var gösterişe böyle dönemde”, “Gördük bu lüks bir çırpıda yok oluyor”, “İnsanlar çadırlarda ayıp kendinize saklasaydınız” yorumlarında bulundu.

Bergüzar Korel'den 14 Mayıs imalı reklam filmine tepki! Laikliği rakıya indirgemeyin

İLİŞKİLİ HABER

Bergüzar Korel'den 14 Mayıs imalı reklam filmine tepki! Laikliği rakıya indirgemeyin
Gözde Kansu'nu kadrajından rolüne çalışan Mert Ramazan Demir!

İLİŞKİLİ HABER

Gözde Kansu'nu kadrajından rolüne çalışan Mert Ramazan Demir!

BİR YORUM YAPIN 11

Tabanca 3 hafta önce

İnşallah kısacık dünya için köpek gibi çalışırken ölümsüz ahiret için insan gibi uğraşmayı da ihmal etmemişsindir

Toplam 1 beğeni

O k u r 1 ay önce

Yıprandığın kâr kalmış...

mert 1 ay önce

110 milyon TL’lik emloaga sahip0se fazlasiloyada gelir vergisinii vermisdir!!! asgari ücret6loe calisanin heabin amaasi gecmeden devlerte kesintiler nasil,ödeniyorsa öyle olmasi lazim

Toplam 1 beğeni

misafir 1 ay önce

ablacım, genç eş, güzel ev, cennete cevirmişsin dünyanı, ne diyelim ahireti unutma

zinc 1 ay önce

köpek gibi çalışacağına kafan çalışsa keşke. o parayla yüzlerce yatırımlık 1+1 alabilirdin. köpek gibi çalışmak zorunda da kalmazdın. ama işte...

Yorumların Tümünü Okuyun