Nihat Hatipoğlu'dan şok ayrılık! 'Sınıra geldim' diyerek veda mesajını yayımladı!

Televizyon ekranlarında dini programlarla izleyici karşısından bulunun Nihat Hatipoğlun'dan şok ayrılık. 'Sınıra geldim' diyerek veda mesajını yayımladı.

Ramazan ayı boyunca izleyicilerle buluşan İlahiyatçı Nihat Hatipoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerine bir veda mesajı yayımladı. Hatipoğlu, kurucu rektörü olarak 4 yıldır görev yaptığı Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi'nden ayrıldığını duyurdu.

"YAŞ İTİBARIYLA DA SINIRA GELDİM"

Görevini sonlandırdığı mesajda şu sözlere değinen Hatipoğlu, "Dostlar. 4 yıl önce Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesine Kurucu Rektör olarak atanmıştım. Bu sürede Kuruluşu tamamlayıp 3000 öğrenciye ulaştık. İslami ilimler ve Tıp Fakültesi başta olmak üzere bir çok programı başlattık. Bugün itibarıyla görevim sona erdi. Teşekkür ederim. Bilindiği gibi Rektörlük görevi 4 yıldır. Dört yılı doldurdum. Yaş itibarıyla da sınıra geldim." açıklamasında bulundu.

"DİNAMİK BİR ÜNİVERSİTE TESLİM ETTİM"

Açıklamalarının devamında şunlara da değinen Hatipoğlu, "Güçlü, heyecanlı ve dinamik bir üniversite devrettim. Yerime gelen arkadaşıma da başarılar dilerim. Dini tebliğimiz son nefese kadar devam edecek inşallah. Yeter ki Allah razı olsun." dedi.

Nihat Hatipoğlu

Nihat Hatipoğlu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Milyonluk aldığı villada çatıyı bile değiştirdi! Seda Sayan'ın 4 milyon liralık villası...

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dişleri sosyal medyayı ikiye böldü!

İLİŞKİLİ HABER

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dişleri sosyal medyayı ikiye böldü!
Buse Varol'un kardeşi nişanlandı, kurdelesini Alişan kesti! Varol güzelliğiyle dikkat çekti

İLİŞKİLİ HABER

Buse Varol'un kardeşi nişanlandı, kurdelesini Alişan kesti! Varol güzelliğiyle dikkat çekti
Betül Fırat Yasemin.com - Editör
Yasemin - Betül Fırat

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca fotoğrafçılık ve sosyal medya alanlarında görev aldıktan sonra internet haberciliğine başladı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com sitesinde Editör olarak görev devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0