Demet Özdemir'den Oğuzhan Koç ile boşanma haberlerine yalanma! Hesap soracağım

Geçtiğimiz sene ağustos ayında nikah masasına oturduğu Oğuzhan Koç ile tartışarak evi terk ettiği ileri sürülen Demet Özdemir'den haberlere yalanlama geldi.

Geçtiğimiz yaz nikah masasına oturarak mutlu beraberliklerini evlilikle taçlandıran ünlü oyuncu Demet Özdemir ile ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç'un evliliklerinde kriz yaşandığı iddiası magazin dünyasına bomba gibi düştü. Gözde çiftler arasında gösterilen çiftin evliliklerinin üzerinde kara bulutların dolaştığı söyleniyor. Ve hatta ikili arasında yaşanan son tartışma sonrasın Demet Özdemir'in evi terk ettiği yönünde iddialar da bulunuyor. Peki Demet Özdemir - Oğuzhan Koç çifti arasında neler yaşandı? Demet Özdemir evi terk etti mi? İşte yaşananlar...

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç

Oyuncu Oğuzhan Koç da estetik kervanına katıldı! Yeni haliyle gündem olduİLİŞKİLİ HABEROyuncu Oğuzhan Koç da estetik kervanına katıldı! Yeni haliyle gündem oldu

DEMET ÖZDEMİR EVİ Mİ TERK ETTİ?

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; 26 Şubat'ta yeni yaşına giren ünlü oyuncu Demet Özdemir, doğum gününde İhtiyaç Haritası adına bir kampanya başlatmış ve bu kampanya için oldukça yüklü miktarda bir bağış toplamıştı. Yaşanan deprem felaketi sebebiyle de doğum günü partisi düzenlemek istemeyen ünlü oyuncuya yakın arkadaşları tarafından küçük kutlama organize edildi. Arkadaşlarının evinde gerçekleştirilen bu küçük kutlamada iddialara göre eşi Oğuzhan Koç, Özdemir'i üzecek birkaç harekette bulunmuş. Bu hareketin üzerine büyüyen tartışma sonrasında Özdemir, eşiyle kendi evine dönmek istememiş ve yakın arkadaşı Saadet Özsırkıntı'nın evine gitmişti. Yaşanan bu olaylar Demet Özdemir'in evi terk ettiği iddialarını doğurdu.

Demet Özdemir evi terk etti

Demet Özdemir evi terk etti

ÇIKAN HABERLERE RESMEN İSYAN ETTİ!

Haklarında çıkan haberlere isyan eden Demet Özdemir, 15,6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından açıklama yaptı. Sessiz kalmayarak hesap soracağını söyleyen Özdemir, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: "İnsanları zan altında bırakmak bu kadar kolay mı? Şiddet içeren dilinize, yaptığınız ayıba, vicdansızlığınıza yazıklar olsun. Zor günlerden geçerken, gündemimiz yaşanan acıları unutmamak ve yarınlar için dayanışma olması gerekirken ben ve benim gibi sektördeki evli kadın oyuncu arkadaşlarımızın özel hayatına iddia adı altında yapılan sözlü taciz sebebiyle bu açıklamayı utanarak yapmak zorunda kalıyorum. Çamur at izi kalsın anlayışına ve bunun yarattığı şiddete geçit vermeyeceğim ve beni, bizi zan altında bırakanlardan hesap soracağım. Bundan sonra adımın geçtiği her türlü iftira sahibi ile mücadelemi hukuk yoluyla vereceğim, bilin isterim. Yetsin artık!"

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç

Fakat çift yaşadıkları birkaç günlük mutluluk sonrasında sebebi henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tekrardan tartıştı ve Özdemir evi yeniden terk etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Arzu Yanardağ'a film setinde evlilik teklifi! O anları paylaştı

ETİKETLER

İlknur Gülmek Yasemin.com - Multimedya Editörü
Yasemin - İlknur Gülmek

Editör Hakkında

İstanbul Aydın Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim bölümünden 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli dijital medya ajanslarında sosyal medya içerik üreticisi ve video editörü olarak çalıştıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Meslek hayatına Kanal7 Medya Grubu Yasemin.com bünyesinde Multimedya Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 1

Uzaylı 11 ay önce

Bi cacık olmaz bunlardan