Gizem Güven'den evliliği hakkında çarpıcı ifadeler! "En doğru kararı vermişim"

Daha küçük yaşta oynadığı Sihirli Annem dizisi ile hafızalara kazınan Gizem Güven, geçtiğimiz yıllarda Caner Turp ile evlenmiş, iki yıl sonra boşanmıştı. Güven evliliği hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Sihirli Annem ve Selena dizisi ile hafızalarda unutulmaz yer edinen Gizem Güven, geçtiğimiz yıllarda futbolcu Caner Turp ile nikah masasına oturmuştu. 2 yıl süren evliliklerinin ardından anlaşmalı boşanma kararı alan çift, evliliklerini sonlandırmıştı. Bir davette görüntülenen oyuncu Güven, evliliği hakkında çarpıcı ifadelerde bulundu.

Gizem Güven

Gizem Güven

"BOŞANMAKLA EN DOĞRU KARARI VERMİŞİZ"

Oyuncu Gizem Güven 2 yıllık evliliklerinin ardından çarpıcı yorumlarda bulundu. Bir davette görüntülenen Güven, "Böyle çok mutluyum. Boşanmakla en doğru kararı vermişiz. Kendisiyle görüşmüyoruz ama diyaloğumuz sürüyor. Kötü ayrılmadık." şeklinde yorumlarda bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLCEK VİDEOLAR;

Danla Biliç itiraf etti! "Seda Sayan beni takipten çıkardı"

Betül Fırat Yasemin.com - Editör
Yasemin - Betül Fırat

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca fotoğrafçılık ve sosyal medya alanlarında görev aldıktan sonra internet haberciliğine başladı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com sitesinde Editör olarak görev devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0