İbrahim Tatlıses'ten Ramazan sürprizi! Medine'ye Varamadım, dedi gözyaşları sel oldu

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses, Ramazan ayına özel hayranlarına duygulandıran bir sürpriz yaptı. Sözleriyle gönüllere dokunan "Medine'ye Varamadım" ilahisini seslendiren Tatlıses, sesi ve yorumuyla sevenlerinden alkış topladı.

"Aramam", "Bebeğim", "Mutlu Ol Yeter" ve "Bir Kulunu Çok Sevdim" gibi unutulmaz parçalara imza atan usta sanatçı İbrahim Tatlıses, başarılı müzik kariyeriyle Türkiye'nin en çok dinlenen isimleri arasında yer alıyor.

İbrahim Tatlıses

İbrahim Tatlıses

Sık sık sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen ünlü sanatçı, Ramazan ayının gelişiyle sahur sofrasında çekildiği kareleri takipçileriyle paylaşmıştı. Sahur vaktinde "Herkese hayırlı sahurlar ve hayırlı ramazanlar. Allah kabul etsin" şeklinde paylaşımda bulunan Tatlıses'ten Ramazan'a özel bir sürpriz geldi.

İbrahim Tatlıses sahur paylaşımı

İbrahim Tatlıses sahur paylaşımı

"Medine'ye Varamadım" ilahisini seslendiren usta sanatçının kendine has yorumu herkesi duygulandırdı. Takipçilerinden tam not alan Tatlıses'in paylaşımı kısa sürede gündem oldu.

BİR YORUM YAPIN 5

hakkı 2 ay önce

Bu nasıl bir yorum arkadaş Adam ne okusa yakışıyor. İlk dinlediğimde gözyaşlarıma engel olamadım.

Efe 2 ay önce

Niye varamadin Medineye ibo? Özel ucagin,otellerin,sirketlerin,tv kanalin,radyon,otobus sirketlerin ve milyonlarin v.s var oglu vardi.Sen varamadiysan kimse varamaz.Zaten bu saatten sonrada varma.

Haluk 2 ay önce

Ne o.. oynattığı dansözler prim yapmayınca dine mi sardı

Bektaş GÜNAY 2 ay önce

muhteşem, İmparatorun sesi yerine gelmiş

TurcoBEY 2 ay önce

karakteri için yorum yapmayacağım. Ama adamda ne ses var be...

Toplam 1 beğeni