Tarihçi İlber Ortaylı'dan torun paylaşımı!

Ayşe Özdolay'dan bir kız çocuğuna sahip olan tarihçi İlber Ortaylı, torunlarıyla verdiği pozla dikkatleri üzerine çekti. Torun sevgisinin bir başka olduğunu belirten İlber Ortaylı, çekildiği kareyi sosyal medya hesabından paylaştı.

Yaptığı açıklamalarla ve eğlenceli üslubuyla dikkat çeken tarihçi İlber Ortaylı, bu kez gündeme torunlarıyla birlikte çekildiği fotoğrafla gündeme geldi. İş hayatında son derece dikkat çeken Ortaylı'nın sosyal medyada yaptığı paylaşımla takipçilerinin ilgi odağı oldu.

Tek bir evlilik yapan İlber Ortaylı, 18 yıl sonra eşinden boşanmıştı. Bu evlilikten Tuna adında bir kızları olan Ortaylı, geçtiğimiz gün torunlarıyla birlikte verdikleri pozu sosyal medya hesabından paylaştı. Kucağına aldığı torunuyla verdiği poza not düşmeyi de ihmal etmedi.İlber Ortaylı

İlber Ortaylı

TORUN SEVGİSİ BİR BAŞKA 

1 kız 1 erkek torunu olan ünlü tarihçinin, torunları Deniz Ali ve Defne’yle birlikte çekildiği fotoğrafın altına "Torun sevgisi bir başka" notunu düşerek paylaştı. Kısa sürede takipçileri tarafından yoğun ilgi gören kare "İlber Ortaylı'ya torunda çok yakışmış" yorumları yapıldı.

İlber Ortaylı ve torunları

İlber Ortaylı ve torunları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Erkan Petekkaya daha önce hiç böyle görülmedi! Saz çalıp şarkı söyledi

ETİKETLER

Betül Fırat Yasemin.com - Editör
Yasemin - Betül Fırat

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca fotoğrafçılık ve sosyal medya alanlarında görev aldıktan sonra internet haberciliğine başladı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com sitesinde Editör olarak görev devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0