Müge Anlı ve Dilan Polat arasındaki altın gerilimi! Eleştirilere sinirlendi

Ünlü gazeteci Müge Anlı, sunumunu üstlendiği "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programının son bölümünde evini terk eden bir kadının, Dilan Polat’ın eşinin aldığı altınların videosu ile kendi eşini kıyasladığı videoyu inceledi. Polat'ın eşinin hediye ettiği altınlara anlam veremeyen Anlı'nın sözleri ünlü fenomeni kızdırdı.

ATV ekranlarının fenomen programı "Müge Anlı ile Tatlı Sert", hafta içi her gün birbirinden ilginç konularla izleyenlerle buluşmaya devam ediyor. Dikkat çeken programın son bölümüne, sosyal medya fenomeni ve iş insanı Dilan Polat'a özenip kocası altın getirmiyor diye evi terk eden Fadime Parlak damga vurdu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı ile Tatlı Sert

13 gündür iki kızı ile birlikte kayıplara karışan Parlak, daha önce kendisine açtığı YouTube hesabından yemek videoları paylaşıyor ve fenomen olmak istiyordu. Ailesinin bu isteği reddetmesi üzerine evi terk eden Parlak'ın son videosundaki bir detay ise gözlerden kaçmadı. Bir paylaşımında Dilan Polat'ın altın videosuna gönderme yaptığı görülen Parlak, Dilan Polat'ın eşi kendisine altın ve gül alırken, kendi kocasının bozuk para ve maydanoz verdiğini esprili bir dille kayda almış.

Müge Anlı Dilan Polat

Müge Anlı Dilan Polat

Türkiye'nin dört bir yanında güzellik merkezleri olan Dilan Polat'ın sık sık eşinden görkemli hediyeler, altınlar, kilo kilo meyveler, özel jet turları aldığı videolardan birini program esnasında izleyen Müge Anlı, bir adamın eşine neden çil çil verdiğini bir türlü anlayamadı. Müge Anlı o anlarda Dilan Polat'ı eleştirerek "Kocam böyle bir avuç altın getirse hayatta göstermem nazar değecek bir de o da kıymete binecek 'baksana bu adam herkese çil çil altın verecek' diye sıraya dizilecekler" şeklinde tepki gösterdi.

Dilan Polat

Dilan Polat

Anlı'nın yorumuna kayıtsız kalmayan Polat ise sosyal medya hesabından bir yanıt videosu yayınladı. "Allah sizin de muhabbetinizi artırsın, ben Dilan Polat 120 şube sahibiyim fenomen değil iş kadınıyım." diyerek sözlerine başlayan Polat, "Bu adam herkese çil çil altın vermiyor. 15 senelik karısına, çocuklarının annesine hediye ediyor. Benim de çekmecemde duruyor. Genelde çalışanlarıma dağıtıyorum. Arkada konuşan beyefendi kim bilmiyorum; ama sabah sabah güldürdü beni" şeklinde konuştu.

Bursa'nın CHP binasında skandal olay! Merve Kaya başörtüsü nedeniyle dövüldü

İLİŞKİLİ HABER

Bursa'nın CHP binasında skandal olay! Merve Kaya başörtüsü nedeniyle dövüldü
Ebru Şallı kansere yenik düşen oğlunun eşyalarını depremde bağışlamıştı! O soruyu duyunca...

İLİŞKİLİ HABER

Ebru Şallı kansere yenik düşen oğlunun eşyalarını depremde bağışlamıştı! O soruyu duyunca...
Alişan'dan o röportaj hakkında açıklama! "Pisliğini çıkarmayalım..."

İLİŞKİLİ HABER

Alişan'dan o röportaj hakkında açıklama! "Pisliğini çıkarmayalım..."

ETİKETLER

Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 1

Salim 6 ay önce

Dikan polat cok tehlikeli biridir