Ajda Pekkan ve Semiramis Pekkan sahnede bir araya geldi! İkilinin performansı büyüledi

Adeta yıllara meydan okuyan usta sanatçı Ajda Pekkan verdiği konserde bir ilki gerçekleştirdi. Pekkan, Harbiye'de çıktığı konserde kardeşiyle birlikte şarkı söyledi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Geçtiğimiz aylarda kalça kemiği kırışan ve konserlere ara veren usta sanatçı iyileştikten sonra hayranlarıyla buluşmaya devam ediyor. 77 yaşındaki usta sanatçı Harbiye Açıkhava'da verdiği konserde bir ilke imza attı.

İKİ DEV İSİM BİR ARAYA GELDİ!

Pekkan, sahneye kardeşi Semiramis Pekkan'ı davet etti. İki kardeş hayranlarına tatlı bir sürpriz yaptı. Ajda Pekkan ve Semiramis Pekkan ilk kez aynı sahneyi paylaşıp birlikte şarkı söyledi. İşte o anlar!

SAHNEDEKİ TARZI ÇOK KONUŞULDU!

Ajda Pekkan Harbiye'deki konserinde kanat takıp adeta melek oldu.

Pekkan'ın sahne kostümü sosyal medyada paylaşıldı.

ETİKETLER

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 1

Tepki 8 ay önce

Büyülemişler,bir süpürgeleri eksik..!