Güldür Güldür'ün Mesut'u Uğur Bilgin'den eşi İrem Uslu ile romantik paylaşım: Maşallah!

Güldür Güldür Show'un sevilen oyuncusu Uğur Bilgin, geçtiğimiz yıl ağustos ayında İrem Uslu ile nikah masasına oturmuştu. Eşine bakışlarıyla günlerce sosyal medyada konuşulan Bilgin'den yeni bir paylaşım geldi. Eşiyle baş başa romantik bir yemeğe çıkan ünlü yıldızın kareleri kısa sürede beğeni yağmuruna tutuldu.

Uzun yıllardır Show TV ekranlarının ilgiyle takip edilen programı 'Güldür Güldür'de "Mesut" karakterini oynayan Uğur Bilgin, hem başarılı oyunculuk performansı hem de özel yaşantısıyla büyük beğeni topluyor. Gözlerden uzak bir yaşam sürmeye özen gösteren ünlü oyuncu, geçtiğimiz ağustos ayında İrem Uslu ile nikah masasına oturmuştu.

Uğur Bilgin ve İrem Uslu

Uğur Bilgin ve İrem Uslu

Bilgin'in eşinin duru güzelliği uzun bir süre konuşulurken gözde çift, sık sık mutlu karelerini sosyal medya hesabından paylaşıyor.

Son olarak eşiyle birlikte soluğu Kapadokya'da alan Bilgili, keyif dolu anlarını takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Kapadokya'nın her bir köşesini keşfe çıkan çiftin yeni pozları da sosyal medyaya damga vurdu.

Uğur Bilgin Kapadokya paylaşımı

Uğur Bilgin Kapadokya paylaşımı

ROMANTİK YEMEKTEN POZLARINI PAYLAŞTILAR

Boğaz manzarasına karşı eşiyle romantik bir yemek yiyen Uğur Bilgin'in gözlerine yansıyan mutluluğuna sevenlerinden "Maşallah, Allah ayırmasın", "İşte örnek çift... Çok yakışıyorlar" şeklinde yorumlar geldi.

BALİ TATİLLERİ OLAY OLMUŞTU!

Gözlerden uzak bir şekilde mutlu bir evlilik sürdüren çift, tatil için Bali'ye gitti. Taze evlilerin Bali'deki pozları sosyal medyaya damga vurdu.

BALAYI İÇİN İTALYA'YI TERCİH ETMİŞLERDİ

Şu sıralar eşiyle birlikte İtalya'da balayı yapan Uğur Bilgin'den yeni bir paylaşım geldi. İtalya'nın dikkat çeken manzarası önünde eşiyle pozlar veren ünlü oyuncu, paylaşımına kalp emojisi eklemeyi ihmal etmedi.

Uğur Bilgin ve eşi İrem Uslu

Uğur Bilgin ve eşi İrem Uslu

Öte yandan yemyeşil bir manzaranın önünde kahve içerken çekildiği kareyi "Eşimin gözünden" notuyla paylaşan Bilgin'in keyifli halleri gözlerden kaçmadı.

Uğur Bilgin balayı paylaşımı

Uğur Bilgin balayı paylaşımı

48 yaşındaki Zeynep Türkeş yıllar sonra ilk kez görüntülendi!

İLİŞKİLİ HABER

48 yaşındaki Zeynep Türkeş yıllar sonra ilk kez görüntülendi!
29 yaşında vefat eden Barış Akarsu'nun son videosu ortaya çıktı! O görüntüler viral oldu

İLİŞKİLİ HABER

29 yaşında vefat eden Barış Akarsu'nun son videosu ortaya çıktı! O görüntüler viral oldu
Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 18

Süleyman BÜLBÜL 6 ay önce

Hayırlı olsun. mutluluklar dilerim

a.d. 10 ay önce

Başı kapalı hanım al,müslümanım de ondan sonra git dinsizlerle,pkk lılarla,komünist ve solcu geçinen kapitalistlerle,lgbt severlerle, Erdoğan düşmanı fakat fetö severlerle! tiyatroculuk oyna. YERSEN.............

Toplam 11 beğeni

cano 10 ay önce

ya arkadaş gülücüklerinizde yürekleriniz kadar güzel Maşallah. ikinizede hayırlı olsun çok çok yakışmışsınız sağlık , afiyet ve sizin gibi güzel nesiller diliyorum . Birbirinize iyi sahip çıkın ve iyi bakın.

Toplam 3 beğeni

çankırılı ismail 10 ay önce

çok güzel çok beğendim. sade bir düğün gösteriş yok kapalı bir eş Allah mesut etsin. burnu ile ilgili espiri yapan olmadı galiba bu sefer

Toplam 1 beğeni

MACKALI 61 10 ay önce

italyaya gitmek sosyetik bir hava atma "Aaa italayada bal ayi"orsetto di miele"derler ,siz hic italyadan Türkiyeye bal ayina gelen gördünüz duydunuzmu.? Onlardada balayi var Bence desinlerden ba$ka bir$ey degil.Bu genelede Türk insaninda var kendisine yetmemek.inanin italyanlar Türkiyenin nerde oldugunu bile bilmezler.

Toplam 3 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun