Bu kadarı pes dedirtti! Gelin damadı boynuna tasma takarak eve soktu davetliler alkış tuttu

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde sözde gelenek adı altın yapılanlara bir yenisi daha eklendi. Son paylaşılan videoda gelinin damadı tasmayla eve götürdü. Davetlilerinde alkış tuttuğu görüntülere sosyal medyada tepki yağdı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Bazı kesimler tarafından son dönemde özellikle yerel düğünlerde ortaya çıkan adetlere her geçen gün yenisi ekleniyor. Yeni evlenen çiftin düğün gününde çekilen bir video sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. 

BU KADARI DA PES DEDİRTTİ!

Bahsi geçen görüntülerde gelinin damadın boynuna tasma taktığı anlar yer alıyor. Görüntülerin devamında boynuna ip bağlanan damadın gelinin peşinde yeni evlerine girdiği görülüyor. Gelinin damadı tasmayla eve götürdüğü görüntülere tepki yağdı. 

SOSYAL MEDYADA TEPKİ TOPLADI!

O esnada orada yer alan davetlilerinde alkış tuttuğu anlar pes dedirtti. Gelenek adı altında yapılan bu görüntüler tartışmaya neden oldu. Kısa sürede en çok izlenen videolar arasına giren görüntünün altına birçok sosyal medya kullanıcısı; "Bu nasıl bir zihniyet? Hadi onu yapanlar neyse de alkış tutanlar neyi yaşıyorlar acaba?", "Ne yapacaklarını şaşırdılar, birbirlerine nasıl saygı duyacaklar acaba", "Tiktok sonrası ülkenin hali" şeklinde yorumlar yapıldı.

Dünyanın en güzel kız çocuğu olarak seçilmişti! Son hali herkesi büyüledi

İLİŞKİLİ HABER

Dünyanın en güzel kız çocuğu olarak seçilmişti! Son hali herkesi büyüledi
O kısa film "Ahlak nerede başlar?" sorusunun en iyi örneklerinden biri oldu

İLİŞKİLİ HABER

O kısa film "Ahlak nerede başlar?" sorusunun en iyi örneklerinden biri oldu

BİR YORUM YAPIN 47

Cesur 2 hafta önce

Bu kadar karaktersiz olunmaz,Yuh artık.

Toplam 3 beğeni

faik canlı 2 hafta önce

yahudilerde bu gelenek var israilde halen devam ediyor ama tam tersi erkek bayanın boynuna ip geçiriyor etrafında dönüyor yani kölesi olarak lanse ediliyor saçmalık

Toplam 1 beğeni

Misafir 35 2 hafta önce

Bunun adı şımarıcık ve cahillik Bir insanın şerefi gururu olmalı Bu gönüntüde insanlığın ayaklar altına alınması demektir, birde alkışlıyanlar tam cahiller. Bir insanın şerefi, gururu olmalı Buna derimki batsın ADETİNİZ. YAZIKLAR OLSUN.

Toplam 2 beğeni

Arif 2 hafta önce

Ne geleneği sosyal medyada beğeni almak için. Sosyal medya yüzünden nereseyse düğün salonunda gerdeğe girecekler

seret 2 hafta önce

yorum yapmak bile zuldur.

Toplam 3 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun