David Beckham "İşçi sınıfı aileden geliyoruz" diyen eşi Victoria Beckham'ı yerin dibine soktu!

Netflix, bir döneme damga vuran eski futbolcu David Beckham'ın hayatı ve kariyerini konu alan dört bölümlük belgesel 'David Beckham'ı geçtiğimiz günlerde izleyenlerle buluşturdu. Dünyanın dört bir yanından yoğun ilgi gören belgeselde David Beckham, "İşçi sınıfı aileden geliyoruz" diyen eşi Victoria Beckham'ı bozdu.

Dünyanın en fazla abone sayısına sahip dijital yayın platformlarından biri olan Netflix, dünyaca ünlü İngiliz futbol yıldızı David Beckham'ın hayatını 4 parçadan oluşan mini bir belgesel ile izleyenlerle buluşturdu.

David Beckham

David Beckham

Belgeselde Victoria Beckham ile evlenerek tüm zamanların en ünlü ailelerinden birini kuran ve yıllar içinde bir popüler kültür ikonu haline gelen ünlü yıldızın yaşamındaki iniş ve çıkışlar gözler önüne serildi. 4 Ekim 2023'ten itibaren Netflix'ten izlenebilecek olan belgeselde son kırk yıla dair daha önce hiç gün yüzüne çıkmamış kişisel arşiv görüntüleri, günümüzde çekilmiş samimi anları ve bu öykünün bir parçası olan aile fertleri, arkadaşlar ve futbol dünyasının ünlü isimleriyle yapılmış röportajlara yer verildi.

David Beckham ve eşi Victoria Beckham

David Beckham ve eşi Victoria Beckham

DAVİD BECKHAM EŞİNE YÜKLENDİ!

Eşini anlatan belgeselde konuşan Victoria Beckham'ın açıklamaları David Beckham'ı sinirlendirdi. Eşinin "İkimizde çok çalışan ailelerden geliyoruz. Ailedeki herkes çok çalışıyor. İşçi sınıfı ailelerden geliyoruz" dediğini duyan David Beckham, röportajın yapıldığı odaya girerek "Dürüst ol. Baban seni okula hangi arabayla götürürdü? Tek bir cevap ver, babanın arabasının markası ne?" şeklinde bir soru yöneltti.

David Beckham belgesel

David Beckham belgesel

Dürüst davrandığını söyleyen Victoria Beckham ise "Babamın 80'lerde Rolls Royce'u vardı" yanıtını verdi. Eşini yalancılıkla suçlayan Davis Beckham da teşekkür ederek odadan çıktı.

Victoria Beckham

Victoria Beckham

"DÜŞÜNDÜĞÜMDEN DAHA ERKEN EMEKLİ OLDUM"

Meslek hayatına başlama anından bitiş sürecine kadar tüm detayları belgeselde anlatan Beckham'ın bir itirafı herkesi şaşırttı. Futbolu bırakma kararının "düşündüğünden daha erken" olduğunu dile getiren yıldız isim, 38 yaşında Paris Saint-Germain'de oynarken maçların kendisini fiziksel olarak çok zorladığını ifade etti. 

David Beckham belgeselinden kareler

David Beckham belgeselinden kareler

Canının yandığını, nefes almakta ve duygularını kontrol etmekte zorlandığını söyleyen Beckham, bu olaydan 4 ay sonra futbolu tamamen bıraktığını anlattı ve "Futbol oynamayı herkesten daha çok seviyordum." dedi.

David Beckham Paris Saint Germain

David Beckham Paris Saint Germain

DAVİD BECKHAM BELGESELİNİN FRAGMANI:

İşte, Akademi Ödülü sahibi yönetmen Fisher Stevens ile Akademi Ödülü ve Emmy Ödülü sahibi yapımcı John Battsek imzalı belgeselin fragmanı...

Türkan Sabancı'ya düzenlenen gizli kayıt skandalında bomba gelişme! İstenilen ceza belli oldu

İLİŞKİLİ HABER

Türkan Sabancı'ya düzenlenen gizli kayıt skandalında bomba gelişme! İstenilen ceza belli oldu
Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0