Demet Şener'den Dünya Kız Çocukları Günü'ne özel paylaşım! "Hayat arkadaşım"

Ünlü model Demet Şener, 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü'nü kızı İrem Kutluay ile kutladı. Sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile dikkatleri üzerine toplayan ünlü modelin kızıyla olan fotoğraflarına binlerce beğeni geldi. Demet Şener'in kızı İrem Kutluay, annesini boyunu geçti!

1995 yılında yapılan Miss Turkey Güzellik Yarışması'nın birincisi Demet Şener, 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü'nde yaptığı sosyal medya paylaşımıyla gündeme geldi. Kızı İrem Kutluay ile birlikte çekildikleri bir fotoğraflarını paylaşan ünlü model, sosyal medyada beğeni yağmuruna tutuldu. Dünya Kız Çocukları Günü'ne özel olarak paylaşım yapan ünlü isimler arasına giren Demet Şener, paylaşımı sırasında kızı için "Hayat arkadaşım" dedi. 

Demet Şener in 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü paylaşımı

Demet Şener in 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü paylaşımı

Oğlu Ömer'in Real Madrid’in altyapı takımına seçilmesiyle sıkça adından bahsettiren Demet Şener, en son Dünya Kız Çocukları Günü'ne özel Instagram hesabından kızıyla bir paylaşım yaptı. Kızı İrem Kutluay ile bir fotoğraflarını paylaşan ünlü model, fotoğrafa "Şansım, güzel kızım, hayat arkadaşım" notunu düştü. 

Demet Şener ve çocukları

Demet Şener ve çocukları

2005 yılında basketbolcu İbrahim Kutluay ile nikah masasına oturan ünlü model Demet Şener, 2006 yılında kızı İrem'i kucağına alarak ilk kez anne olmanın sevincini yaşadı. 3 yıl arayla ikinci kez anne olan Demet Şener, İbrahim Kutluay ile 2015 yılında evliliklerine son verme kararı aldı. Çocukları ile olan anlarını sık sık sosyal medya hesabından paylaşan Demet Şener, eski eşi İbrahim Kutluay ile olan çekişmeli davaları nedeniyle de sık sık gündeme gelmeye devam ediyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Berkay Şahin'den sevgi dolu paylaşım! Baba kız sahneye çıktılar

Banu Alkan'dan akıllara durgunluk veren zor gün tanımı: Paris'e saçımı boyatmaya gidemedim!

İLİŞKİLİ HABER

Banu Alkan'dan akıllara durgunluk veren zor gün tanımı: Paris'e saçımı boyatmaya gidemedim!
Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0