Tutuklanan Nihal Candan'ın 4 ay önce evlendiği ortaya çıktı! İşte o görüntüler...

"Suç örgütüne üye olma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama" suçlarından gözaltına alınan sosyal medya fenomenleri Bahar ve Nihal Candan kardeşler geçtiğimiz gün tutuklanmıştı. Tutuklanan kardeşlerden Nihal Candan'ın 4 ay önce evlendiği ortaya çıktı. İşte o görüntüler...

Günlerdir konuşulan Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin tutuklanmasının ardından gözler diğer fenomenlere çevrilmişti. Bunların arasında yer alan Bahar ve Nihal candan kardeşler "suç örgütüne üye olmaktan ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama" suçundan tutuklanmıştı.

MEĞER 4 AY ÖNCE EVLENMİŞ!

Nihal Candan hakkında Show Haber'de bomba bir iddia gündeme geldi. Haberi alır almaz sinir krizi geçiren Nihal Candan'ın 4 ay önce evlendiği ortaya çıktı. 

İddiaya göre Nihal Candan 4 ay önce evlendi ama evliliğine dair tek bir paylaşım yapmadı. 28 Temmuz'da iş insanı Mehmet Faruk Çiçek ile evlenen Nihal Candan'ın nikah görüntüleri de ortaya çıktı.

Çiftin nikah şahidi ise Candan kardeşlerin anne ve babası oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Bahar Candan ve Nihal Candan tutuklandı! Karar sonrası gözyaşlarına boğuldular

Yargı dizisinden gururlandıran haber! Başarısı sınırları aştı

İLİŞKİLİ HABER

Yargı dizisinden gururlandıran haber! Başarısı sınırları aştı
Mercek altına alınan Özlem ve Tayyar Öz çiftinden yeni paylaşım! "Tamam en fakir sizsiniz"

İLİŞKİLİ HABER

Mercek altına alınan Özlem ve Tayyar Öz çiftinden yeni paylaşım! "Tamam en fakir sizsiniz"

ETİKETLER

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0