Necip Memili'den kızıyla ilgili çok konuşulacak itiraf! "Usturuplu bir insanım artık"

Son olarak Şahisyet dizisindeki performansıyla büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Necip Memilli katıldığı programda itiraflarıyla gündem oldu.

2020 yılında ilk kez baba olmanın mutluluğunu yaşayan ünlü oyuncu Necip Memili katıldığı programda çok özel açıklamalarda bulundu. Kızı Asya’yı kucağına alan Necip Memili baba olduktan sonra değişen hayatına dair konuştu.

"BÜYÜK BİR DEĞİŞİM YAPTI BENDE KIZIM"

Memili'nin açıklamaları şöyle:

“Usturuplu bir insanım artık. Kız çocuğu babası olduğum için daha usturuplu bir insanım, etrafa karşı... Büyük bir değişim yarattı bende kızım. 4-5 sene önceki halimle şu an ki halim arasında çok büyük fark var. Bakış açım değişti, insanları artık daha iyi dinliyorum. Arabayı hızlı kullanmıyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Farah Zeynep para için şaklabanlığa soyundu

Salih Bademci'den metrobüs şov! O anlar sosyal medyada gündem oldu

İLİŞKİLİ HABER

Salih Bademci'den metrobüs şov! O anlar sosyal medyada gündem oldu
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 1

a.d. 2 ay önce

İnşallah vesile olur...