İbrahim Tatlıses'ten "İbo Show 2023 Yılbaşı" programı müjdesi! Yılbaşı İbo Show konukları kim?

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses'in sunduğu İbo Show Yılbaşı özel bölümüyle 31 Aralık Cumartesi akşamı Star TV'de ekranlara gelecek. Tatlıses, müjdeyi sosyal medya hesabından duyurdu...

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Yıllar sonra ekrana geri dönen Tatlıses'in sunduğu İbo Show programının yeni yılda olup olmayacağı merak ediliyordu. Usta sanatçı bu müjdeli haberi sosyal medya hesabından yayınladığı video ile duyurdu. 

İBO SHOW ÖZEL YENİ YIL PROGRAMI GELİYOR

Yayınladığı dönemde her bölümüyle izlenme rekorları kıran 'İbo Show yılbaşı özel programı' yeni yıl gecesi ekran başındaki seyircisine eşsiz bir müzik seyri sunacak.

İBO SHOM YILBAŞI ÖZEL KONUKLARI KİMLER?

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses'in sunumuyla Star TV ekranlarında yayınlanacak olan programın özel konukları henüz belli olmadı.

Yeni tarzıyla Esra Erol'a benzetilen Bergüzar Korel yine imajını değiştirdi!

İLİŞKİLİ HABER

Yeni tarzıyla Esra Erol'a benzetilen Bergüzar Korel yine imajını değiştirdi!
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0