Herkes görümcesi diye yazdı çizdi! Müge Anlı gerçeği aylar sonra açıkladı!

Her gün milyonlarca izleyicisi olan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programının sunucusu Müge Anlı'nın bir davette paylaştığı fotoğrafındaki kişinin görümcesi olduğu iddia edilmişti. Gerçeği Müge Anlı canlı yayında aylar sonra açıkladı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

 2022 yılında Şinasi Yüzbaşıoğlu ile dünyaevine giren Müge Anlı, bu kadar göz önünde olmasına rağmen, özel hayatını bir o kadar da gözlerden uzak yaşamayı başarıyor. Eşiyle birlikte bile yan yana çok az görüntü veren Anlı hakkında bir iddia ortaya atılmıştı. Bir Instagram sayfası 'Müge Anlı eşi ve görümcesi' notuyla fotoğraf karesi paylaştı. 

Müge Anlı'nın görümcesi olduğu iddia edilen kişinin aslında kim olduğunu aylar sonra canlı yayında açıklandı. Anlı, fotoğraftaki kişinin İstanbul Emniyet Müdürü Sayın Zafer Aktaş'ın eşi Meryem Aktaş olduğunu ve 'Annemiz' diyerek yalan haber olduğunu duyurdu.

İŞTE O ANLAR;

Fahriye Evcen'den çok konuşulacak Zürih pozları!

İLİŞKİLİ HABER

Fahriye Evcen'den çok konuşulacak Zürih pozları!
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0