Gülben Ergen'den dikkat çeken açıklama! "Oğullarımdan öğreniyorum"

Gülben Ergen önceki akşam İstanbul Günay’da özel bir gecede sahne aldı. Seyircisiyle sohbet eden Ergen, yeni neslin peşinde olduğu trendleri 3 oğlu sayesinde takip ettiğini, onların tavsiyesiyle dizi izlediğini söyledi…

Konserlerine ve sahne programlarına hız kesmeden devam eden Gülben Ergen önceki akşam Şişli’deki Günay’da düzenlenen özel bir gecede sevenleriyle buluştu. Eski ve yeni tüm hitlerini seslendiren Gülben Ergen, Gülşah Saraçoğlu tasarımı kıyafetiyle seyirciden tam puan aldı. Ergen bembeyaz elbisesiyle kuğuya benzetildi.

"OĞULLARIMDAN ÖĞRENİYORUM"

Gülben Ergen dün yaptığı sosyal medya paylaşımında da oğulları Ares, Atlas ve Güney’den bahsetti. Ergen “Tüm yenilikleri üç oğlumdan öğreniyorum. Dinledikleri müzikler, izledikleri diziler o kadar farklı ki. Son izlediğim diziler hep oğullarımın tavsiyesi. Yeni neslin tüm olağanüstü detayları ve zevklerini evde çocuklarımdan öğreniyorum” dedi.

Gülben Ergen yeni yılı Eskişehir Tasigo Hotel’de vereceği konserle karşılayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

2023'e damga vuran magazin olayları! Türkiye gündemine damga vurdular

2 kez güzellik kraliçesi seçilmişti! Ünlü model Alondra Mercado Campos silah kaçakçısı çıktı

İLİŞKİLİ HABER

2 kez güzellik kraliçesi seçilmişti! Ünlü model Alondra Mercado Campos silah kaçakçısı çıktı

ETİKETLER

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0