Mehmet Ali Erbil'in evlilik isteği ailede krize neden olmuştu! Yasmin Erbil'den yeni açıklama

Mehmet Ali Erbil ve kızı Yasmin Erbil arasındaki kriz magazin gündemine bomba gibi düşerken Yasmin Erbil, erkek kardeşi Ali Sadi'nin Erbil'in bir kez daha baba olması durumunda kendini balkondan atacağını söylediğini itiraf etmişti. Bu açıklamaların ardından babasıyla yüzleşen ve arasını düzelten Yasmin Erbil'den yeni açıklamalar geldi.

Son dönemlerde kendisinden yaşça küçük Gülseren Ceylan ile yaşadığı ilişkisiyle sık sık gündeme gelen Mehmet Ali Erbil, her fırsatta evlenmek istediğini ve yeniden baba olmayı arzuladığını dile getiriyor. Babasının bu açıklamalarından ve ilişkilerinden büyük bir rahatsızlık duyan Yasmin Erbil, geçtiğimiz haftalarda Oya Çınar'ın "Oyalamacalar" programına konuk olarak dikkat çeken açıklamalara imza attı.

Mehmet Ali Erbil ve Gülseren Ceylan

Mehmet Ali Erbil ve Gülseren Ceylan

"BABAMDAN YANA YARAM VAR"

"Babamın ilişki yaşadığı kişilerin bazen benden bile küçük olduğunu duyduğum olunca rahatsız ediyor bilmiyorum, insan rahatsız oluyor, artık 27 oldum 25 yaşında bir kız duyunca rahatsız olduğum oluyorÇok fazla babalık gördüğümü düşünmüyorum. Babamın annesinden yana yarası varsa benim de babamdan yaram var. Bu asla kapanmayacak" ifadeleriyle gündem olan Yasmin Erbil, babasıyla arasında yeni bir gerilimi başlatmıştı.

Yasmin Erbil

Yasmin Erbil

Kızının açıklamalarına sert yanıt veren Mehmet Ali Erbil ise "Kızımın açıklamalarına çok üzüldüm. Bunca sağlık sorunuyla uğraşırken bu sözleri hak etmediğimi düşünüyorum" diyerek tepki gösterdi.

Mehmet Ali Erbil ve çocukları

Mehmet Ali Erbil ve çocukları

Baba-kız arasında soğuk rüzgarlar eserken Erbil'in oğlu Ali Sadi'den de tepki aldığı ortaya çıktı. Mehmet Ali Erbil'in, "Baba olmak istiyorum" sözlerini değerlendiren Yasmin Erbil, "İstemiyorum öyle bir şey. Ali Sadi 'Böyle bir şey olursa kendimi balkondan aşağı atarım' dedi" sözleriyle kardeşinin de bu durumdan rahatsız olduğunu açıkladı.

Ali Sadi Erbil

Ali Sadi Erbil

ALİ SADİ'YLE MÜSTAKBEL EŞİNİ TANIŞTIRDI

Mehmet Ali Erbil, kızı Yasmin Erbil'in açıklamalarının ardından Gülseren Ceylan ve oğlu Ali Sadi'yle birlikte yemek yedi. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Erbil'in müstakbel eşi ve oğlu arasındaki bağları güçlendirmek istediği öğrenildi. 

DOĞUM GÜNÜ AİLEYİ BİR ARAYA GETİRDİ

Tüm bu yaşananlar magazin gündemine bomba gibi düşerken Erbil'in 67'nci yaş kutlaması ailedeki buzları tamamen eritti. "Babalık görmedim" şeklinde açıklama yapan Yasmin Erbil, babası Mehmet Ali Erbil'i doğum gününde yalnız bırakmadı.

"EVLENMESİNİ İSTEMİYORUM"

Aile arasındaki krizle doğum günü kutlamasıyla tatlıya bağlansa da geçtiğimiz gün kameralara yansıyan Yasmin Erbil, yine çok konuşulacak açıklamalara imza attı. Babasının evlilik isteğini hatırlatan muhabirlerle ayaküstü sohbet eden Yasmin Erbil, "Babanızın evlenmesini istiyor musunuz?" sorusunu yanıtsız bırakmadı ve "Hayır istemiyorum. Ancak o da onun hayatı bir şey diyemiyorum daha fazla. Ben zaten diyeceğimi dedim" ifadelerini kullandı. 

Harry Potter hayranlarına müjde! 10 yıl sürecek Harry Potter dizisinin yayın tarihi açıklandı

İLİŞKİLİ HABER

Harry Potter hayranlarına müjde! 10 yıl sürecek Harry Potter dizisinin yayın tarihi açıklandı
14 bin dolarlık değeri 14 milyon dolar oldu! O tablonun sırrı yıllar sonra ortaya çıktı

İLİŞKİLİ HABER

14 bin dolarlık değeri 14 milyon dolar oldu! O tablonun sırrı yıllar sonra ortaya çıktı
Müge Anlı'dan ağızları açık bırakacak uyarı! "Bunu isteyen kadınlardan uzak durun"

İLİŞKİLİ HABER

Müge Anlı'dan ağızları açık bırakacak uyarı! "Bunu isteyen kadınlardan uzak durun"
Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 13

tekin 2 hafta önce

bir sey olmaz sov yapiyorlar atlamak isteyen atlar tutan zaten yok zaten degisik bir aile bunlar

Bilal 2 hafta önce

Bu ülkede yıllardır Hülya avşar, Sibel Can, Mehmet Ali Ebilin özel hayatları konuşuldu, çünkü başka meziyetleri yok, sanat yok, örnek alınacak bir hayatları da yok, bırakın artık bu işleri ekranları açtığımızda bunları ve bunların arkasından gelen yeni sanatçı müsveddelerini görmek duymak zorunda değiliz.

Toplam 6 beğeni

D.Bakır 1 ay önce

Hastalığın varsa niye kadınla-kızla uğraşıyorsun git hastalığınla uğraş. aç gözlü ihtiyar

Toplam 2 beğeni

Murat 1 ay önce

bunca sağlık sorununa rağmen hala ıslah olmayan bir aşırı

Toplam 4 beğeni

yavuz 1 ay önce

miras

Yorumların Tümünü Okuyun