Ali Sürmeli hakkında çıkan vergi kaçırma iddialarıyla ile ilgili dikkat çeken açıklama!

Geçtiğimiz günlerde hesabı çalınarak bir kadına zorla kürtaj yaptırdığı ve vergi kaçırdığı söylentisiyle gündeme gelen Ali Sürmeli, sessizliğini bozdu. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Sürmeli, "Önce kasamda tüm paramı aldı sonra bu paylaşımları yaptı. Allah düşmanımın başına vermesin" dedi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Kurtlar Vadisi dizisindeki Zaza Dayı rolüyle hafızalara kazınan usta oyuncu Ali Sürmeli Instagram hesabından peş peşe yapılan paylaşımlarda genç bir kadından bebek aldırdığı ve vergi kaçırdığı iddia edilmişti. Gözlerden uzak bir hayat süren Sürmeli hakkında çıkan iddialarla ilgili açıklama yaptı. Usta oyuncu yaşananlardan 2 yıllık sevgilisini sorumlu tuttu ve ortak banka hesaplarındaki paralarının da gittiğini ifade etti.

"TÜM MAL VARLIĞIMI ASLMAK İÇİN BARIŞMIŞ GİBİ YAPTIM"

Gazeteci Birsen Altuntaş'a konuşan Ali Sürmeli, "Hesabımdaki paylaşımları 2 yıl boyunca sevgili olduğum bir kadın tarafından yapılmış olduğundan şüpheleniyorum. Bunu da zaten savcılığa söyledim. Bizim ortak bir hesabımız vardı. Kasa almıştık. Oraya bütün çalışmışlığımdan elde ettiğim mal varlığımı koyduk, anahtarları ondaydı… Bütün mali mali işlerimden kendisi sorumluydu. Kasayı boşaltınca ben de ona küstüm. Geldi sonra barıştık… Bugüne kadar elimde olan tüm mal varlığımı tekrar geri almak için barışmış gibi yaptım. Oyuncu olduğum için, hayat bazen oyunculara çok yardım ediyor. Kasanın anahtarlarını ondan aldım. Sonra sosyal medya hesabının hesabımdan o paylaşımlar yapıldı" dedi.

16 yıl önce tanıştığı Emine adındaki sevgilisinin gerçek adının Kader olduğunu öğrenen 64 yaşındaki usta oyuncu, "Benim üzüldüğüm bir şey var… Etrafımda oğlum, yeğenim, menajerim arkadaşlarım kim varsa onları da suçlamış asılsız iddialarla… Psikolojimle ne oynamaya kalktı ama ben oynatmadım. Geçirdiğim beyin ameliyatından dolayı kontrollerim vardı. Travma geçirdiğimi belirtip beni doktora götürdü. Doktor sakinleştirici verdi. O sakinleştirici beni çok sakinleştirdi. Bu da benim sınavım, bu iftiralar, hakaretler ama iyilik iyidir. Ben iyi tarafımdan vazgeçmeyeceğim. Bir kadın kızınca neler yapabiliyor onu gördüm. Allah düşmanımın başına vermesin" şeklinde konuştu.

OLAYIN GEÇMİŞİ!

Ali Sürmeli'nin Instagram hesabından yapılan ilk paylaşımda "Önemli günahlarımı itiraf etmeye karar verdim, çünkü bu suçluluk duygularımla yaşamak beni kirletiyor" denildi. Kısa bir süre sonra yeni bir paylaşım yapılarak bu sefer de Sürmeli'nin oyuncu Didem Karataş'ı kürtaj yaptırmaya zorladığı ileri sürülerek "Torunum yaşındaydı diye çocuk istemedim. Zorla hastane ebesi kız kardeşim Gülben Sürmeli tarafından kürtaj yaptırdım" ifadelerine yer verildi.

"ALINAN PARALARIN YARISI ELDEN YARISI HESABA YATIYORDU"

Yapılan bir diğer paylaşımda ise Sürmeli'nin vergi kaçırdığı iddia edilerek "Menajerim Cem Tatlıtuğ'un kız arkadaşının adına şirket üzerinden diziler ve sinema filmleri için anlaştığım ücretin yüzde 50'si resmi olarak bana geliyordu. Kalan yüzde 50 miktar oğlum Eren Sürmeli hesabına ve elden veriliyordu" denildi.

Ali Sürmeli

Ali Sürmeli

MENAJERLİK ŞİRKETİ: HESABI HACKLENDİ

Paylaşımların kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturmasının ardından oyuncunun menajerlik şirketinden açıklama geldi. Açıklamada Ali Sürmeli'nin telefonunu kaybettiği ve Instagram hesabı hacklenerek paylaşımlar yapıldığı söylendi.

ALİ SÜRMELİ: PAYLAŞIMLAR GERÇEKLİKTEN UZAK

Paylaşımların ardından yeni bir Instagram hesabı açan Ali Sürmeli, ise "Dün öğlen saatlerinde Instagram hesabım bazı kötü niyetli kişiler tarafından ele geçirildi ve hesabından yanlış, gerçeklikten uzak paylaşımlar yapıldı. Konu ile ilgili gerekli yerlere şikayetlerimizi yapmış bulunmaktayım. Ben göründüğü gibi işimdeyim, çalışıyorum. Sizden ricam bu paylaşım ve iftiralara itibar etmemeniz" demişti.

Banka hesaplarına haciz konulan Hülya Avşar’a taklit imza krizi! Postacıyı affetmedi

İLİŞKİLİ HABER

Banka hesaplarına haciz konulan Hülya Avşar’a taklit imza krizi! Postacıyı affetmedi

ETİKETLER

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 4

Mustafa 2 ay önce

Geçmiş olsun üzücü olaylar yaşamış,mesleki kozunu kullanmış oyunculuğunu gerçek hayatına aksettirmiş.Benin anlamadığım ateist biri olarak bilindiği halde ; Allah düşmanım başına vermesin diyebilmesi...!

yistif - Rize 2 ay önce

Devlet şahısların hesabına gireni de sorgulamalı. O zaman kimse vergi kaçıramaz. Vergi kaçırmanın da en az 10 yıl hapis cezası olmalı. Böyle şeyleri duydukça insan üzülüyor. Yahu zaten dünya kadar kazanıyorsun, 3 kuruş vergini bari öde de kazancın helal olsun.

Asılzade 2 ay önce

Rezil hayatlar.

Toplam 1 beğeni

Uyarıcı 2 ay önce

sevgili yapmayacaksın. Adam gibi namusunuzla helal şekilde evlenip yaşayacaksın.

Toplam 1 beğeni