Arka Sokaklar dizisinde kostüm krizi! Araç kayboldu, set iptal edildi

Efsane dizi Arka Sokaklar'ın setinde kostüm krizi yaşandı. Dizi ekibine ait kostüm aracının kaybolması sette krizi sebep oldu. Kıyafetler bulunamadığı için set iptal olurken yapım ekibi tarafından yasal işlem başlatıldı.

Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Ozan Çobanoğlu, Özlem Çınar, Hasan Denizyaran ve Burcu Kara gibi isimlerin başrolünde yer aldığı, ekranların en uzun soluklu dizileri arasında yer alan Arka Sokaklar'ın setinde yaşanan kostüm krizi seti durdurdu. Çekim sırasında yaşanan kostüm krizi sebebiyle set iptal edildi.

Arka Sokaklar

Arka Sokaklar

Arka SokaklarİLİŞKİLİ HABERArka Sokaklar'dan duygusal bölüm! Kahramanmaraş depreminin birinci yılında Hatay'da...

YASAL İŞLEM BAŞLATILDI

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Arka Sokaklar dizisinin oyuncularına ait olan kostüm aracını kullanan şoför, çekimlere gelmedi. Aracın ortadan kaybolmasıyla çekimlerde kullanılan kıyafetler, silahlar ve çelik yeleklere ulaşılamadı. Sette yaşanan kostüm aracı krizi sebebiyle set durdurulma kararı aldı ve çekimler gerekli kostüm ve ekipmanların temin edilmesi için ertelendi. D Media'nın konuyla ilgili tutanak tutarak yasal işlem başlattığı öğrenildi.

Arka Sokaklar seti durduruldu

Arka Sokaklar seti durduruldu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Aslı Enver'den 8 aylık kızı Elay ile ilgili duygulandıran paylaşım! Kızının emeklediği anlar...

Acun Ilıcalı'dan dev karara imza! Tam tamına 1 milyar TL verecek

İLİŞKİLİ HABER

Acun Ilıcalı'dan dev karara imza! Tam tamına 1 milyar TL verecek
İlknur Gülmek Yasemin.com - Multimedya Editörü
Yasemin - İlknur Gülmek

Editör Hakkında

İstanbul Aydın Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim bölümünden 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli dijital medya ajanslarında sosyal medya içerik üreticisi ve video editörü olarak çalıştıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Meslek hayatına Kanal7 Medya Grubu Yasemin.com bünyesinde Multimedya Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0