Nusret'in sosyal medya paylaşımı olay oldu! Rafet El Roman'ın dansından sonra...

Nusr-et isimli restoran zinciriyle uluslararası alanda sık sık gündeme gelen ünlü isim Nusret Gökçe, bu kez yaptığı bir sosyal medya paylaşımıyla dikkatleri üzerine topladı. Ünlü isim, tarzı ve ilginç dansıyla sosyal medyada adeta beğeni yağmuruna tutuldu.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Geçtiğimiz haftalarda Etiler'deki şubesine kurşun yağmasıyla dikkatleri üzerine toplayan ünlü isim Nusret Gökçe'nin olayların ardından bir şubesini kapattığı öğrenilmişti. Yaşadığı tüm talihsiz olayların ardından sosyal medya hesabından ilk kez paylaşımda bulunan ünlü isim, çizdiği 'her şey yolunda' imajıyla takipçilerinden büyük beğeni topladı. 

Nusret Gökçe

Nusret Gökçe

SOSYAL MEDYA İKİYE BÖLÜNDÜ!

Paylaşımı sırasında takım elbisesi ve gözlükleriyle dans eden ünlü isim, paylaşımına 'Çarşamba günü Miami'de görüşürüz' notunu düştü. Kısa süre içerisinde hızla yayılan paylaşım sosyal medyada adeta beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Birçok sosyal medya kullanıcısı doğallığı ve samimiyetine yönelik övgü dolu yorumlar atarken birçoğu da tarzını ünlü şarkıcı Rafet El Roman'ın sahne performansına benzettiklerine dair yorumlarda bulundu. 

İşte, Nusret'in o ilginç dansı...

Türkiye'nin bölge bölge en iyi yemekleri açıklandı! İşte sıra sıra o lezzetler

İLİŞKİLİ HABER

Türkiye'nin bölge bölge en iyi yemekleri açıklandı! İşte sıra sıra o lezzetler
Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 1

Osmanlı 3 ay önce

Ya kardeşim erik dalı varken ne işiniz var samba mambalara