Demet Akalın aldığı kirayı açıkladı! Kiracısına tepki gösterdi

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık dikkat çeken ünlü şarkıcı Demet Akalın, bu kez kiracısıyla yaşadığı bir polemik ile gündeme geldi. Ünlü şarkıcı, yaşananları canlı yayında ilk kez anlattı.

Kariyer hayatı boyunca yaptığı gayrimenkul yatırımlarıyla adından sık sık bahsettiren ünlü şarkıcı Demet Akalın, şimdilerde moderatörlüğünü yaptığı magazin programı Gel Konuşalım'ın geçtiğimiz gün yayınlanan bölümüyle dikkatleri üzerine topladı. Ünlü şarkıcı, canlı yayın esnasında 5 bin TL karşılığında evinde oturan kiracısına tepki gösterdi.

Demet Akalın Gel Konuşalım

Demet Akalın Gel Konuşalım

"EVİMDE 5 BİN LİRAYA OTURUYOR!"

Açıklamaları sırasında mankenlik yaptığı yıllarda bir ev aldığını ve kiraya verdiğini dile getiren Demet Akalın, program esnasında kiracısıyla yaşadığı polemiği anlattı. Demet Akalın; "Evimde 5 bin liraya oturuyor. Ben bunu canlı yayında söylediğim için adam emlakçıya gidip 'programda bahsetti, zam yapacaktım vazgeçtim' demiş." dedi. 

Demet Akalın Gel Konuşalım

Demet Akalın Gel Konuşalım

SOSYAL MEDYADA TARTIŞMA KONUSU OLDU!

Aylık 5 bin TL kira aldığına dikkat çeken ünlü şarkıcı; "5 bin liraya bugün bir yere gidiyorsun dört kişi, üç-dört bin lira hesap geliyor. Kiracım evimde 5 bin liraya oturuyor. Ben bunu canlı yayında söylediğim için; adamın ukalalığına bak emlakçıya gidip 'Programda bahsetti, zam yapacaktım vazgeçtim' demiş." diyerek kiracısının davranışına isyan etti. 

Demet Akalın Gel Konuşalım

Demet Akalın Gel Konuşalım

"SEN KİMSİN Kİ? EV BENİM"

Sözlerine "Sen kimsin ki? Ev benim! Ve adam bunu söyleyebiliyor. Acayip sinirliyim. Ben o evi almak için gece gündüz çalıştım. O zaman mankenlik yapıyordum, ayakta bekliyordum 10-12 saat... Millete yaka iğnesi takıyordum, herkesin ağız kokusunu çekiyordum. Onu krediyle ödedim. Sen gidip 'programda benden bahsetti, zam yapmaktan vazgeçtim' diyeceksin. Ben de 'ver' dedim avukata sinir oldum." şeklinde devam eden Demet Akalın, canlı yayının ardından hızla yayılan görüntüler üzerine sosyal medyada gündem oldu.  Bazı sosyal medya kullanıcıları Demet Akalın'a hak veren yorumlarda bulunurken bazıları tepkisinin kendi kazancına göre yersiz ve abartı bulunduğunu söyledi.  

Furkan Andıç'tan beklenmedik hamle! Mesleğini değiştirdi

İLİŞKİLİ HABER

Furkan Andıç'tan beklenmedik hamle! Mesleğini değiştirdi
Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 2

Hyr 2 ay önce

katılıyorum. öyle kiracılar var resmen gasp ediyor evi

selim 2 ay önce

ALLAH gözünüzü doyursun toprak doyursun sizi aç gözlüler doymadınız bitmediniz sizin gibi insanlardan nefret ediyorum utanmıyormusunuz bu kadar varlığın içinde kiraya laf etmeye ukala insanlar