Pelin Akil'in o performansı olay oldu! Adeta beğeni yağıyor

Yer aldığı dizi ve filmlerde oyunculuk performansıyla büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Pelin Akil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile gündeme gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün Şarkılar, Aşk ve Biz davetine katılan ünlü oyuncu, sahneye çıktığı anları sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü oyuncuya adeta beğeni yağdı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Geçtiğimiz günlerde 43. İstanbul Film Festivali’nin 'Dünden Bugüne Türk Klasikleri' etkinliği kapsamında Cahide Palazzo’da gerçekleştirilen 'Şarkılar, Aşk ve Biz' daveti katılımcıları ve performansları üzerine oldukça yoğun ilgi görmüştü.  Davet sırasında sahneye çıkan ünlü oyuncu Pelin Akil de performansı ile büyük beğeni alan isimler arasında yer aldı. 

Pelin Akil

Pelin Akil

YALNIZLIK SENFONİSİ'Nİ SESLENDİRDİ!

Başarılı oyunculuk kariyerinin yanı sıra güzel sesi ve seslendirmeleriyle de geniş bir hayran kitlesine sahip olan Pelin Akil, eşi Anıl Altan ile katıldığı davet sırasında Sezen Aksu'nun bestesi olan 'Yalnızlık Senfonisi' şarkısını seslendirdi. Davet sırasında hasta olduğu öğrenilen ünlü şarkıcının hasta haliyle bile sergilediği performansın göz kamaştırıcı olduğuna yönelik binlerce yorum geldi.

Anıl Altan ve Pelin Akil

Anıl Altan ve Pelin Akil

Etkinlik sürecinde paylaşılan o görüntüler kısa süre içerisinde hızla yayılarak sosyal medyada büyük beğeni aldı. Paylaşım sırasında eşi Anıl Altan'ın Pelin Akil'e olan bakışları da dikkatlerden kaçmadı. 

İşte, ünlü oyuncunun o sahne performansı...

Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0