Duygu Nebioğlu'ndan bomba iddia: Babam Metin Akpınar'ı tehdit ediyorlar!

Metin Akpınar'ın kanlı bıçaklı hale geldiği evlilik dışı kızlarından Duygu Nebioğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlara bir yenisini daha ekledi. Annesine sık sık 'Ortaya çık' çağrısı yapan Nebioğlu, bu kez babası Akpınar'ın, eşinin kardeşi tarafından tehdit edildiğini öne sürdü.

Bir anda Türkiye gündemine oturan Suphiye Orancı ve kızları, yapılan skandal açıklamalarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Özellikle Metin Akpınar'ın evlilik dışı dünyaya gelen ve Akpınar'a babalık davası açan ikiz kızlarından Duygu Nebioğlu, bilinmeyen tüm sırları bir bir ortaya döktü.

Suphiye Orancı kızları

Suphiye Orancı kızları

Son olarak ünlü gazeteci Müge Anlı'nın programına konuk olan Nebioğlu, hem babasını hedef aldı hem de annesinin ortaya çıkması için çağrıda bulundu. Annesinin sessizce her şeyi izlediğini ve doğru zamanda ortaya çıkacağını dile getiren Nebioğlu, sosyal medya hesabından da art arda açıklamalarda bulunmaya devam ediyor.

Metin Akpınar ve Suphiye Orancının kızları Duygu Nebioğlu

Metin Akpınar ve Suphiye Orancının kızları Duygu Nebioğlu

BABASINA ÖFKE KUSTU!

Babasına öfkesi dinmeyen Nebioğlu, Metin Akpınar'ın 7 ay önce söylediği "Büyük kalabalıklar içinde yalnızız" sözlerini yeniden paylaşarak "Kıvırcıklarını, sayamadığım benlerini, yumuşacık sakallarını, burun deliklerini sevdiğim için yalnızlığını göremememişim. Siz ünlüler, parayla yalnızlığını giderecek insanlar değildiniz. Yalnızlığın tek gecelerde bitmeyeceğini biliyordun. Senin yalnızlığının içinde kalabalık çocuklar vardı. Siz o tenekelerin içinde sesimizi duymadınız" ifadelerini kullanmıştı.

"BABAM TEHDİT EDİLİYOR"

Şimdi de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla babası Metin Akpınar ve evinde çalışanların fotoğraf arşivinin elinde olduğunu söyleyen Nebioğlu, Akpınar'ın tehdit edildiğini iddia etti. 

"Torununa ve oğluna silmedikleri hala hikayelerinde paylaştıkları için bayağı kızacaksın, dedeniz babanız Metin Akpınar..." diyen Nebioğlu, şöyle konuştu:

"Ya bende sizin çalışanlarınızın fotoğrafları da var babacığım bayağı arşiv yapmışım aile fotoğraflarınızı. Çalışanlarınız da ağzı durmamış hiç sağda solda bayağı konuşmuş hamamlarda bilgin olsun. Karının kardeşine de bayağı iyi bakmışsın. O kadar tehdidi ben de alsam bende bakarım."

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Eşin cebinden para almak boşanma sebebi mi? Sokak ne düşünüyor?

Dünyaca ünlü yıldız Johnny Wactor sokak ortasında soyguncular tarafından öldürüldü!

İLİŞKİLİ HABER

Dünyaca ünlü yıldız Johnny Wactor sokak ortasında soyguncular tarafından öldürüldü!
Zara'dan Galatasaray şampiyonluk kutlaması! Taraftarlar ile birlikte...

İLİŞKİLİ HABER

Zara'dan Galatasaray şampiyonluk kutlaması! Taraftarlar ile birlikte...
Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 8

Mert 2 hafta önce

Baba özlemiyle büyümüş bir çocuk, hala da babasının yanında olmasını istiyor. Ama, hayatta hayal kırıklığı yaşamamak için, hiç kimseden bir şey beklememek gerek. Baban dahi olsa...

Miras haktır 3 hafta önce

Bu laik birey suphiye kişisinin farklı kişilerden 4 çocuğu mu varmış?! Hem de hiçbiri babasını bilmiyor. Pes.! Burada anlamadığım bu hanım niye arıyor annesini babasını, seni istemiyorlar işte, miras davası aç, hak ettiğin paranı al gitsin.

Toplam 1 beğeni

Tepki 1 ay önce

Körler,sağırlar misali...

Toplam 1 beğeni

Oya 1 ay önce

Ay çok ta benziyorlar.

vlk 1 ay önce

bir İzmir klasiği Gavur İzmir sinemalarda

Toplam 4 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun