Şarkıcı Aslı Zen'in klip çekiminde yangın paniği yaşandı!

Ünlü şarkıcı Aslı Zen, şarkısına klip çekmek üzere stüdyoya girdi. Çekimler sırasında kabloların kısa devre yapması sonucu alevler çıktı ve sette yangın paniği yaşandı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Müzik camiasında birçok isimle birlikte çalışan ve vokalistlik yapan Aslı Zen, kariyerine kendi şarkılarını seslendirerek devam ediyor. Seslendirdiği bir şarkıya klip çekmek üzere stüdyoya giren Zen, hiç beklemediği bir olayla karşılaştı. Kabloların kısa devre yapması sonucu alevler çıktı. Yangını erkenden fark eden set ekibi hemen müdahale etti ve yangın büyümeden söndürüldü.

SETTE YANGIN PANİĞİ

Şarkıcı Aslı Zen'ın klip çekiminde yangın paniği yaşandı. Çekim sırasında kablolarda başlayan yangın, set çalışanlarının erkenden durumu fark etmesi üzerine hemen söndürüldü. Magazin Şenliği sayfasının haberine göre; yönetmen Erkan Nas ve ekibinin alev alan kabloları erken fark edip müdahale etmesinden sonra yangın maddi zararla atlatıldı, cana zarar gelmedi.

Olaya ilişkin açıklama yapan Aslı Zen, "Yandık valla çok şükür kimseye bir şey olmadı" dedi.

Aslı Zen

Aslı Zen

Aslı Zen hakkında:

Şarkıcılığın yanı sıra oyunculuk da yapan Aslı Zen, 2000'li yıllardan beri mesleğini müzik piyasasının içinde. Birçok ünlü isme bestelerini veren Aslı Zen'ın, Şerefe ve Işık adında albümleri mevcut.

MeryemÜ. ÜSTÜN Yasemin.com - Editör
Yasemin - MeryemÜ. ÜSTÜN

Editör Hakkında

1996 yılında İstanbul Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesinde Gazetecilik ve İstanbul 29 Mayıs Üniversitesinde İlahiyat okudu. Halen İstanbul 29 Mayıs Üniversitesinde Felsefe bölümünde yüksek lisans yapmaktadır. Ekim 2023’ten bu yana Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0