Şulemsi'den duygu dolu Filistin paylaşımı! Hint akımını bir de böyle izleyin...

7 Ekim'den bu yana sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla terörist İsrail'in Gazze'ye yönelik gerçekleştirdiği acımasız saldırılara dikkat çeken sosyal medya fenomeni Şule Kayatürk, bu kez yayınladığı bir video ile gündeme geldi. Fenomen isim, son zamanların en çok izlenen içeriği 'Hint Dans Akımı'nı yeniden uyarlayarak Filistin'de yaşananlara dikkat çekti. İşte, o anlam dolu paylaşım...

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Dilan Polat davasında dikkat çeken isimler arasında yer alan sosyal medya fenomeni Şule Kayatürk -bilinen adıyla Şulemsi- dava sürecine ilişkin yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme geliyordu. Fenomen isim bu kez yaptığı paylaşım ile İsrail'in Filistin'in Refah bölgesine düzenlediği saldırılara tepki gösterdi. Tüyleri diken diken eden o görüntüler, sosyal medyada gündem oldu. 

Şulemsi Şule Kayatürk

Şulemsi Şule Kayatürk

"BU ZULMÜ DURDURAMIYORSANIZ ONU HERKESE DUYURUN!"

Son zamanlarda sosyal medyada oldukça popüler olan 'Hint Dans Akımı' uluslararası alanda büyük etkileşim gösteriyordu. Bu içeriği Filistinliler için uyarlayarak Gazze'de yaşanan zulmü seslendiren Şule Kayatürk, paylaşımı sırasında "Bir sosyal medya içerik üreticisi olarak elimizden gelen yalnızca haykırmak! Her dakika ölen binlerce çocuğun hakkını yerde bırakma Allah'ım. Benimde evladım var. Bir zulmü durduramıyorsanız onu herkese duyurun!" ifadelerini kullandı. Fenomen ismin, kısa süre içerisinde hızla yayılan o paylaşımı, izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. 

İşte, Şule Kayatürk'ün o paylaşımı...

İsrail'in Refah saldırısına sanat camiasından tepkiler büyüyor! "Aylardır bu katliam yaşanıyor"

İLİŞKİLİ HABER

İsrail'in Refah saldırısına sanat camiasından tepkiler büyüyor! "Aylardır bu katliam yaşanıyor"
Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0