Bayhan'ı kimse durduramadı! Önce gerildi sonra üzerine yürüdü

Son günlerde Tiryakinim şarkısını yeniden yorumlayarak çeşitli platformlarda birinci sıraya yükselen Bayhan trafikte magazin muhabirlerinin üzerine yürüdüğü iddia edildi.

2003 yılında katıldığı Popstar Türkiye yarışmasıyla sesini tüm Türkiye'ye duyurmayı başaran ve şarkılara kattığı yorumlarla hafızlarda yer edinen Bayhan, dün akşam gazetecilerin üstüne yürüdü. İSPARK görevlisi ile tartıştığı görüntülenen Bayhan, beklenmeyen hareketler sergiledi.

Bayhan

Bayhan

Durumu kayda alan gazetecileri gören Bayhan, bu kez yanındaki arkadaşını muhabirlerin yanına gönderip görüntüleri silmelerini istedi. Söz konusu kişi, sivil polis olduğunu ve görüntüleri silmelerini istedi.

Bayhan

Bayhan

Muhabirler görüntüleri silmeyince bu kez Bayhan arabadan inip saldırı girişiminde bulundu. Ekol Magazin muhabiri İsmail Şen o sırada yoldan geçmekte olan resmi polise durumu anlatınca Bayhan ile arkadaşı olay yerini terk etti.

Bayhan

Bayhan

Ünlü ismin bu anları kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

75 yıl sonra gerçek bambaşka çıktı! Cesedin kimliği tespit edilememişti...

İLİŞKİLİ HABER

75 yıl sonra gerçek bambaşka çıktı! Cesedin kimliği tespit edilememişti...
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 5

Fettah Adıgüzel 1 ay önce

Karga gibi sesi var, ne ses var nede okumayı biliyor, Türkiye’de herşey olursun birtek rezil olmazsın

Toplam 1 beğeni

zafergülten 1 ay önce

yahu birkaç gün öncede falan hastalığı var diye haber olmamışmıydı bu.reklam yapıyor reklam.o ispark görevlisi ve gazete muhabirleriyle önceden anlaşmıştır.yoksa muhabir onu takib edip mi oturacak.nereden bilecek isparkçı ile tartıştığını.

Toplam 1 beğeni

tselim 1 ay önce

hak etmeyen gereksiz insanları ne diye gereksiz yerlere cıkartırlar ki..

Toplam 3 beğeni

türk 1 ay önce

sende meşhur oldun ya

Toplam 3 beğeni

konuk 1 ay önce

şunları sanatçı diye ortaya çıkaranlarda suç, sanatçı dediğin ahlakı terbiyesi, nezaketi ile topluma örnek olur bunlar ne böyle maganda tipler

Toplam 2 beğeni