Pınar Sabancı canlı yayında gözyaşlarına boğuldu

Sabancıların gelini Pınar Sabancı katıldığı programda annesiyle ilgili sorulan soru karşısında gözyaşlarına boğuldu.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Pınar Sabancı, mutlu olmak, yaşamak ve kendini iyi hissetmek üzerine günümüz dünyasında neler yapılabileceğini Cansu Canan ile Yüz Yüze Sohbet programında anlattı. 

ANNESİNİN RAHATSIZLIĞINI ANLATIRKEN GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Sabancı, annesinin rahatsızlığıyla ilgili sorulan soruya yanıt verirken duygusal anlar yaşadı. "Bir neden var, acımız için bir sebep var. Bizim bu hayatta kontrol edemeyeceğimiz çok acılar var. Hayatta belki kontrol edebileceğimiz tek şey düşünce yapımız." diyen Sabancı, annesinin hastalığının detaylarını izleyicilerle paylaşırken gözyaşlarını tutamadı.

Psikolog Pınar Sabancı'nın içten ve samimi açıklamalarıyla izleyicilerin kalbine dokundu. 

Sabancıların gelini, "Hepimizin bir mutluluk limiti var" diyerek, sürekli bir mutluluğun mümkün olmadığını ve hayatın inişli çıkışlı bir serüven olduğunu vurguladı.

"SABANCI OLMAK ZOR MU?" SORUSUNA İÇTEN YANIT

Programda, "Sabancı olmak zor mu?" sorusuna da yanıt veren Pınar Sabancı, "Adaletsiz bir dünyada insanlar bu kadar acılar, zorluklar çekerken ben 'Sabancı olmak çok zor' dersem tabii biraz komik olur. İçinde hiç zorluk barındırıyor mu dersen tabii ki onun getirdiği bazı algılar var." şeklinde konuştu.

Milli takımın futbol elçisi Yağmur Tanrısevsin taraftara maç öncesi üçlü çektirdi!

İLİŞKİLİ HABER

Milli takımın futbol elçisi Yağmur Tanrısevsin taraftara maç öncesi üçlü çektirdi!
Ünlü şarkıcı Justin Timberlake gözaltına alındı! Yeni görüntüleri ortaya çıktı

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü şarkıcı Justin Timberlake gözaltına alındı! Yeni görüntüleri ortaya çıktı
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 1

Hakan 1 ay önce

Vay be insanlarda ne dertler varmıs bı fakirlerde kendimizi sorunlu dertli zannediyoruz