Amsterdam konseri dönüşü soğuk duş! Derya Uluğ'un 600 bin TL'lik mücevheri çalındı

Amsterdam’da sahne alan ünlü şarkıcı Derya Uluğ, dönüş yolunda hırsızlık şokuyla karşı karşıya kaldı. Havalimanında teslim aldığı bavulunu eve gelince açan Uluğ, 600 bin TL değerindeki mücevherlerinin çalındığını gördü. "Bundan sonra yanımdan ayırmayacağım değerli eşyalarımı. Çok üzüldüm. Bu ara ciddi nazar ve göz var." diyen Uluğ, şikayetçi oldu.

"Okyanus", "Hadi Çal", "Esmerin Adı Oya" ve "Canavar" gibi birbirinden hit parçalarla adından söz ettiren şarkıcı Derya Uluğ, geçtiğimiz günlerde Hollanda'da sevenleriyle bir araya geldi. Amsterdam'da sahne alan ünlü şarkıcı, İstanbul'a döndüğünde ise hayatının şokunu yaşadı.

Derya Uluğ

Derya Uluğ

600 BİN LİRALIK MÜCEVHERİ ÇALINDI

Havalimanından teslim aldığı bavulunu eve geldiğinde açan Uluğ, mücevherlerinin olduğu takı kutusunun bomboş olduğunu gördü. İçinde değerli ziynet eşyalarının olduğu çantayı bulamayınca soluğu karakolda alan ünlü şarkıcının çalınan takılarının 600 bin lira değerinde olduğu öğrenildi. 

Derya Uluğ Hollanda dönüşü hırsızlık şoku yaşadı

Derya Uluğ Hollanda dönüşü hırsızlık şoku yaşadı

"ÜZERİMDE CİDDİ NAZAR VE GÖZ VAR"

Yaşadığı talihsizlikle ilgili konuşan ünlü sanatçı, şu ifadeleri kullandı:

"Amsterdam'a konsere gittim. Bagajımı, uçağa binmeden teslim etmiştim. Açtığımız takı kutusunu açık buldum. Değerli takılarım çalındı. Gerekli başvuruları yaptım. Gitti hepsi. Bundan sonra yanımdan ayırmayacağım değerli eşyalarımı. Çok üzüldüm. Bu ara ciddi nazar ve göz var. Geçen haftadan beri talihsizlikler başımı bırakmıyor."

HIRSIZLAR İKİNCİ KUTUYU FARK ETMEDİ

Sanatçının bavulunun içinde daha çok ziynet eşyası olan diğer çantanın hırsızlar tarafından görülmemesi ise Uluğ'un tek tesellisi oldu. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Yunus Emre ile Nagihan kavgası yargıya taşınıyor! "Mahkemede görüşeceğiz iğrenç yaratık"

Obez kedi Şiraz egzersiz ve diyetle 6 kilo verdi! Mezuniyeti yoğun ilgi gördü

İLİŞKİLİ HABER

Obez kedi Şiraz egzersiz ve diyetle 6 kilo verdi! Mezuniyeti yoğun ilgi gördü
Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0