Kısmetse Olur yarışmacısı Eslem Sena saldırıya uğramıştı! O görüntüler ortaya çıktı

Kısmetse Olur yarışma programı ile adını duyuran Eslem Sena, oturduğu kafede 3 kız tarafından saldırıya uğradığını sosyal medya hesabından açıklamıştı. Anlattıklarına dair görüntüler oraya çıktı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Bir dönemin izlenme rekorlarını kıran ve geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Kısmetse Olur, yarışmacı adaylarıyla da oldukça dikkat çekiyordu. Yarışma adaylarından Eslem Sena ise dün yayınladığı bir video ile saldırıya uğradığını açıklamıştı. Eli yüzü kan içinde video paylaşımı yapan Eslem Sena, yaşadığı korku dolu anları anlatmıştı. O anlara dair görüntüler ortaya çıktı.

BAŞINA 12 DİKİŞ ATILDI

Hastanede tedavi altına alınan Eslem Sena Nur'un üstü kanlar içerisinde kalırken, başına 12 dikiş atıldığı öğrenildi. Olayla ilgili çalışma başlatan Şişli polisi, mekanın güvenlik kamera görüntülerini incelemeye alarak, görgü şahitlerinin ifadesine başvurdu. Yapılan incelemeler sonucunda genç fenomene saldıranın Seyran Y., topuklu ayakkabı ile vuranın ise Fadime A. olduğu tespit edildi.

Mustafa Keser’in yıllardır sır gibi sakladığı eşi Nilüfer'i görenler şaştı kaldı!

İLİŞKİLİ HABER

Mustafa Keser’in yıllardır sır gibi sakladığı eşi Nilüfer'i görenler şaştı kaldı!
Betül Fırat Yasemin.com - Editör
Yasemin - Betül Fırat

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca fotoğrafçılık ve sosyal medya alanlarında görev aldıktan sonra internet haberciliğine başladı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com sitesinde Editör olarak görev devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0