Yeşilçam’ın efsanesi Ahu Tuğba yine ölümden döndü! Kırmızı ışıkta beklerken dehşeti yaşadı

Ahu Tuğba, geçtiğimiz aylarda Los Angeles'ta geçirdiği trafik kazasında yaralanmıştı. Kazada kaburgaları kırılan Tuğba, 8 saat süren ameliyatın ardından yoğun bakıma alınmıştı. Geçtiğimiz günlerde taburcu olan Ahu Tuğba yine ölümden döndü.

Yeşilçam'ın güzel oyuncularından Ahu Tuğba geçen nisan ayında Los Angeles'ta trafik kazası geçirmişti. Kaburgaları kırılan ve ameliyat olan Tuğba, 3 hafta yoğun bakımda tedavi gördükten sonra mayıs ayında taburcu olmuştu.

Daha sonra evinde bir rahatsızlık geçiren Ahu Tuğba apar topar hastaneye kaldırılmış ve kısa adı KOAH olan Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı ile mücadele ettiği ortaya çıkmıştı.

BİR KEZ DAHA ÖLÜMDEN DÖNDÜ!

Magazinsortie'nin haberine göre; Ahu Tuğba bir kez daha ölümden döndü. Anjelik Calvin annesi Ahu Tuğba ile birlikte Miami'de aracıyla trafikte kırmızı ışıkta beklerken, bir başka sürücünün kural tanımadan hızla çarparak kaçtığı öğrenildi.

KIZIYLA BİRLİKTE DEHŞETİ YAŞADI

Yaşadığı dehşeti anlatan Ahu Tuğba, "Biz araçta kırmızı ışıkta beklerken, tanımadığımız başka bir aracın şoförü bize hızla çarparak kaçtı. Çarpmanın etkisiyle bulunduğumuz araba havalandı tekrar yerine oturdu." dedi.

Bulundukları yerde kameranın arızalı çıktığını dile getiren Ahu Tuğba, "Resmen kızımla ölümden döndük. Ben sabah evden çıkarken mutlaka Ayetel Kürsi'yi okurum. Bir de okumasak kazada öleceğiz demek ki" diye konuştu.

10 yıllık aşk resmen bitti! Wanda Nara, Mauro Icardi ile ayrılığı doğruladı!

İLİŞKİLİ HABER

10 yıllık aşk resmen bitti! Wanda Nara, Mauro Icardi ile ayrılığı doğruladı!
Buket Aydın’ın yayında taktığı saatin değeri milyonluk çıktı! Buket Aydın stüdyoyu terk etti

İLİŞKİLİ HABER

Buket Aydın’ın yayında taktığı saatin değeri milyonluk çıktı! Buket Aydın stüdyoyu terk etti
Zeytin Ağacı dizisinin galasına katılmamıştı! Murat Boz'un sebebi meğer buymuş

İLİŞKİLİ HABER

Zeytin Ağacı dizisinin galasına katılmamıştı! Murat Boz'un sebebi meğer buymuş
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 3

Burhan 1 hafta önce

Nekadar açık saçık olursan ol en azından Allah inancının olması güzel birşey

... 1 hafta önce

Mayami losangılız ne hayat be...

Fehmi 1 hafta önce

Ölüm gırtlağa dayandı mı hemen din_i islama sarılıyorlar cendereden kurtuldular mı şeytanlıklarına devam ediyorlar