Ver Elini Aşk Kanal D'de başlıyor! Ver Elini Aşk konusu ve oyuncuları

08 Eylül 2017, 10:28
Ver Elini Aşk Kanal D'de başlıyor! Ver Elini Aşk konusu ve oyuncuları

Kanal D'nin yeni dizisi Ver Elini Aşk bu akşam yeni bölümüyle seyirci karşısına geçecek. Seyirciye kahkaha dolu anlar yaratmayı hedefleyen dizide birbirinden ünlü oyuncular rol alıyor. İşte, Ver Elini Aşk dizisi konusu ve oyuncuları

Ver Elini Aşk, metropol insanı Kaan, köylü kızı dadı Ayperi ve Su bebeğin maceralarıyla seyirci karşısına çıkacak. Başrollerinde Ali İl, Gülsün Sare Fil, Sevda Erginci ve Köksal Engür'ün rol aldığı dizi yüzleri güldürmeye hazırlanıyor. Ver Elini Aşk dizisi yönetmen koltuğunda oturan isim Bora Onur'ken; senaryo Ferda  Eryılmaz ve Nehir Erdem'e emanet. 

Dizinin asi babası Kaan, bebeğine bakan bakıcı kaçınca Ayperi isimli köylü kızını dadı olarak işe alır ve olaylar başlar. Bu akşam ve daha sonra Perşembe günlerinin eğlencesi olacak diziden gelen fragmanlar bunu kanıtlar nitelikte. 

Ver Elini Aşk ilk bölüm fragmanı:

Ver Elini Aşk dizisi hikayesi:

Kaan Tuğlu, bekar bir babadır. Amerika’da doktora yaparken yaşadığı tek gecelik ilişkiden doğan 9 aylık kızıyla birlikte İstanbul’da yaşamakta, bir menkul kıymetler şirketinde borsa brokerlığı yaparak geçimini sağlamaktadır. Bebeğine bakan bakıcı kaçınca Kaan, Ayperi isimli bir köylü kızını dadı olarak işe alır. Kaan'ın sadece cahil bir köylü kızı sandığı Ayperi, onun yozlaşmış hayatına bomba gibi düşer. Kaan son derece çapkın ve sorumsuz bir metropol bekarı, Ayperi ise dediğim dedik bir Antepli köylü kızı olduğu için ikisi sürekli kavga etmeye başlarlar.

ver elini aşk
 

Ama birbirlerinden hiç haz etmeyen bu iki inatçı keçinin bilmedikleri bir şey vardır. Kaderleri bundan kırk küsur yıl önce Kıbrıs Savaşı'nda yazılmıştır. Ayperi'nin dedesi Asım Onbaşı, Kaan'ın dedesi Emin Ağa'nın hayatını kurtarmak için bir kurşunun önüne atlamış, Emin Ağa’ya büyük bir vicdan borcu yüklemiştir. Kaan’ın Antepli bir Ağa olan dedesi, Asım Ağa’nın torununu kendi torununa almaya ant içmiştir. Dedeleri onların nasibini kertmiştir lakin bizimkiler kanlarıyla canlarıyla bu nasibe karşı dururlar. Ama ikisinin de karşı duramadığı tek bir şey vardır. Kaan’ın tatlı mı tatlı, dokuz aylık kızı Su Ellen.

Oyuncular:

Sevda Erginci (Ayperi)

Ali İl (Kaan)

Gülsün Sare Fil (Su) 

Köksal Engür (Eminağa) 

Asuman Dabak (Mine) 

Hakan Pişkin (Fedai)

Ceren Koç (Lalin)

Büşra Çam (Kiraz)

Mesut Yılmaz (Mesut)

Gamze Demirbilek (Ayten)

Duygu Karaca (Simten)

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • nərgiz 2 yıl önce Şikayet Et
    çok güzel mükemel dizi
    Cevapla