Payitaht "Abdülhamid" yeni sezon bu akşam başlıyor! Payitaht Abdülhamit 18.bölüm fragmanı!

29 Eylül 2017, 17:14
Payitaht "Abdülhamid" yeni sezon bu akşam başlıyor! Payitaht Abdülhamit 18.bölüm fragmanı!

TRT'nin sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid'in yeni sezon 18.bölüm fragmanı yayınlandı. Her bölümü sinema filmi tadında olan dizinin yeni bölümleri takipçileri tarafından merakla bekleniyordu. Peki, şimdiden efsaneler arasına yerleşen Payitaht Abdülhamid yeni sezon ne zaman başlayacak?

TRT'nin dev prodüksiyonlu dizilerinden olan Ulu Hakan Sultan Abdülhamid Han'ın hayatının anlatıldığı Payitaht "Abdülhamid" geçen sezonu beğeniyle izlenmişti. ES Film kalitesi ve usta yönetmen Bülent İnal yönetiminde ekrana gelen Payitaht Abdülhamid'in yeni sezonu takipçileri tarafından merakla bekleniyordu. Sezona muhteşem bir finalle veda eden Payitaht'tan nihayet yeni sezon fragmanı geldi. Peki, Payitaht Abdülhamid 18.bölüm fragmanı ile merakları daha da artıran dizi yeni sezona ne zaman başlayacak?

Payitaht Abdülhamid 18.bölüm (yeni sezon) fragmanı

Payitaht Abdülhamid 18.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Bülent İnal, Özlem Conker, Saygın Soysal, Ezgi Eyüboğlu, Akın Akınözü, Hakan Borav gibi ünlü oyuncuların paylaştığı Payitaht "Abdülhamid"in yeni sezon 18.bölümüyle 29 Eylül Cuma saat 20.00'de TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşacak.

Payitaht Abdülhamit sezon finalinde neler oldu?

payitaht abdülhamid sezon finali

Sultan Abdülhamid bir yandan etrafındaki ihaneti temizlerken bir yandan devleti harbe hazırlıyor. Aynı zamanda ince siyasetiyle dış devlet dengelerini ustalıkla idare etmek zorunda olduğunu biliyor. Esas hedef ise belli; İngiliz'in piyon olarak öne sürdüğü Yunan karşısında Şah olacak bir Osmanlı... İhanet düğümü çözüldü… Mahmud Paşa adım adım darağacına yürürken, peşinden ailesi de sürükleniyor. Seniha Sultan, kocasının ihaneti ve taktığı broşun Bidar Sultan tarafından ifşa edilmesiyle güç bir duruma düşüyor. Hünkâr'ın merhametinden öte sığınacak bir şeyi yok.

Sabahattin hem annesi hem babası için çabalıyor. Ya ikisini de kurtaracak, ya da ikisiyle beraber helak olacak. Lakin Abdülkadir, adaleti sağlamak için elinden geleni ardında koymuyor. Bir Şehzade ve bir Paşazadenin ters düştüğü bu savaşta sonuç muamma! Ömer, kardeş bildiği Yusuf'un zalimlerin safına çekilmesine engel olamıyor. Parayı görünce arda kalan her şeyi unutan Yusuf, Ömer'i dahi ezip geçecek raddeye geldi. Ömer, Yusuf'u zalimle bir görmeye dayanabilecek mi? Theodor Herzl, babasını bulmaya kararlı.

Hünkâr, Jacob Herzl'ı kendi himayesinde tuttuğu sürece Theodor Herzl'ı da avucunda tutacak. Herzl buna bir son vermek zorunda. İdeallerine ayaklarında böyle bir pranga varken ulaşamaz. Sara Hedaya ve Emanuel Karaso Payitaht'tan kaçma hayalleri bir silahın hedefine kurban gidiyor. Ve aşıklardan biri ölerek sonsuza kadar ayrılıyor…

Payitaht Abdülhamid 17.bölüm "sezon finali" tamamı:

Payitaht Abülhamid Oyuncuları

Bülent İnal (ABDULHAMİD)

Özlem Conker (Bidar Kadın Efendi)

Saygın Soysal (THEODOR HERZL)

Ezgi Eyüboğlu (MELİKE/AHSEN)

Akın Akınözü (ÖMER)

Hakan Boyav (MAHMUD PAŞA

İbrahim Kendirci (YUSUF)

Selen Öztürk (SENİHA SULTAN)

Can Sipahi (ŞEHZADE ABDÜLKADİR)

Gözde Kaya (HATİCE SULTAN)

Umut Kurt (KOLAĞASI CELAL)

Bahadır Yenişehirlioğlu (TAHSİN PAŞA)

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar