Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 73.bölüm fragmanı! EDHO 72.bölümde Hızır kızını kaybediyor...

26 Eylül 2017, 14:10
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 73.bölüm fragmanı! EDHO 72.bölümde Hızır kızını kaybediyor...

ATV'nin reyting rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 72.bölümle yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. Nefes kesen bir bölümle gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm tanıtımı "Bu savaş çok kanlı olacak" dedirtti. Eşkıya son bölümün ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 73.bölüm fragmanı da geldi.

Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesini konu alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayrete düşüren bir bölümle yeni sezonu açtı. Her şeyden elini eteğini çeken Hızır Çakırbeyli'nin peşini bırakmayan düşmanlar kızı Zeynep'in canına kast ederler. Masadan kararlı bir şekilde ayrılan Hızır için artık intikam vakti gelip çatmıştır. Düşmanlara korku salan Hızır, masaya bambaşka bir halde geri döner. Son bölümüyle adeta akıllara durgunluk veren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 73.bölüm fragmanı da hemen ardından yayınlandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 73.bölüm fragmanı:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 73.bölüm ne zaman?

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik ve Tarık Ünlüoğlu gibi oyuncuların paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 73.bölüm 26 Eylül Salı günü saat 20.00'de ATV ekranlarında olacak...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 72.bölüm izle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 72.son bölümde neler oldu? 

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz son bölüm

Hızır ölümle dans ediyor

Hızır Çakırbeyli tüm işlerini İlyas'a devredip memleketine yerleştikten sonra ailesiyle, alıştığı sorunlardan uzakta alışılmadık bir mutluluğa sahip olmuştur. Onca yaşanan sıkıntıdan sonra bir nebze huzur bulan ailenin tadının kaçacağı günler ise çok uzakta değildir. İntikamının peşine düşen düşmanlar Hızır'ın yakasını bırakmazlar.

Ünal Kaplan ile birlikte tüm masa üyelerinin ortak kararı Hızır'ın bir an önce gelip masaya oturması yönündedir. İstihbaratın içindeki kendine yakın güçleri maşa olarak kullanan CIA, büyük kıyım için hazırlanmaktadır. Olayın ehemmiyetinin farkında olan herkes bir yandan Hızır'a kurulan pusuların ardını araştırırken diğer yandan dönüşünü sağlamaya çalışır. Peşinde ölümle gezen Hızır'ın dönüp işlerin başına geçmekten başka çaresi yoktur. Tabi eğer bunun için hala zamanı varsa…

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar