Çocuklar Duymasın 10.bölüm fragmanı! Haluk'un kıskançlık krizleri...

30 Eylül 2017, 16:33
Çocuklar Duymasın 10.bölüm fragmanı! Haluk'un kıskançlık krizleri...

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çocuklar Duymasın izleyenlere keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. Çocuklar Duymasın son bölüme Haluk'un muhteşem sürprizi damga vururken; evlilik testi ortalığı karıştırıyor. İşte, Çocuklar Duymasın son bölüm özeti ve Çocuklar Duymasın 10.bölüm fragmanı...

Çocuklar Duymasın son bölümde; Haluk’un Meltem için çok büyük bir sürprizi vardır. Haluk’un Meltem için hazırladığı sürprizi görenler göz yaşlarına hakim olamaz. Haluk, Meltem, Gönül ve Tuna evde mutlu evlilik testi yapar. Taş Fırın Haluk testin sorularını cevaplamakta zorlanınca birbirinden komik anlar yaşanır. Çocuklar Duymasın 9.bölümün hemen ardından; Çocuklar Duymasın 10.bölüm fragmanı da yayınlandı. Çocuklar Duymasın 10.bölümde Meltem'in eski arkadaşının gelişi, Haluk'u kıskançlık krizlerine sokuyor.

Çocuklar Duymasın 10.bölüm fragmanı!

Çocuklar Duymasın 10.bölüm ne zaman?

Başrollerinde Pınar Altuğ, Tamer Karadağlı ve Zeyno Günenç'in yer aldığı Çocuklar Duymasın 10.bölüm 1 Ekim Pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D ekranlarında...

Çocuklar Duymasın 9.bölüm izle!

Çocuklar Duymasın son bölümde neler oldu? Çocuklar Duymasın 9.bölüm özeti...

çocuklar duymasın son bölüm

Meltem Rutinin Dışına Çıkmak İstiyor Taş Fırın Haluk Zor Durumda Kalıyor!

Hemen hemen her gün aynı şeyleri yaptıklarını düşünen Meltem rutinin dışına çıkıp evliliklerine heyecan katmak isteyince Taş Fırın Haluk zor durumda kalır. Meltem’in ısrarlarına dayanamayan Haluk, onunla birlikte rutini bozmak için elinden geleni yapar. Öte yandan Haluk’un Meltem için çok büyük bir sürprizi vardır! Haluk’un Meltem için hazırladığı sürprizi görenler göz yaşlarına hakim olamaz.

Meltem, Haluk ve Gönül Tuna’nın olmadığı bir mesaj grubu oluştururlar. Tuna, kendisinin olmadığı bir gruptan konuştuklarını fark edince oldukça bozulur. Meltem, Haluk ve Gönül’ün bu gruba neden Tuna’yı almadıkları merak konusudur. Diğer taraftan Haluk, Meltem, Gönül ve Tuna evde mutlu evlilik testi yapar. Taş Fırın Haluk testin sorularını cevaplamakta zorlanınca birbirinden komik anlar yaşanır. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Hazım 2 yıl önce Şikayet Et
    Bu ve bu gibi diziler ne zaman yasaklanacak????
    Cevapla