Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74.bölüm fragmanı! Zeyno'nun intikamı alınıyor...

03 Ekim 2017, 17:23
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74.bölüm fragmanı! Zeyno'nun  intikamı alınıyor...

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümüyle nefes kesti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz geçen bölümde katledilen Zeyno'nun intikamı alındı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 73.bölümün ardından ise merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 75.bölüm fragmanı yayınlandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Hızır'a atılan kurşunların hedefi olan masum kızı Zeyno toprağa verildi. Çakırbeyli ailesini derinden sarsan bu olay sonrası, herkes intikam hırsıyla donandı. Ailenin her üyesi katilin peşine düşerken; Zeyno'nun intikamını ise şaşırtan bir isim alıyor. İşte, ilgiyle takip edilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74.bölüm fragmanı...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74.bölüm fragmanı:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik ve Tarık Ünlüoğlu gibi oyuncuların paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74.bölüm 3 Ekim Salı günü saat 20.00'de ATV ekranlarında olacak...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 73.bölüm izlemek için tıkla!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 73.son bölümde neler oldu?

Hızır Çakırbeyli için yola çıkan kurşun hedefini şaşırınca Zeyno'nun hayatına mal olur. Çakırbeyli Ailesi bu kez en günahsızlarını bırakır toprağa. Canından can giden Meryem günahlarının bedelini bu denli ağır ödediğinden yakınır. Kızının katilinin bulunması artık hayattaki tek amacıdır ve bunun için yapamayacağı şey yoktur. 

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 73.bölüm

Aileyi karanlığa boğan kaybın faillerini bulmak için herkes üstüne düşeni yapacaktır. Bu seferberlikte düşmana en çok yaklaşan ise Ceylan olacaktır. Ceylan'ın görüştüğü kişiler bir isim vermenin karşılığında Ünal Kaplan'ın masasına oturmayı teklif ederler. Hızır'ı, yıkıcı hamleleriyle geri döndürmeyi başaran güçlerin tetikçilerine ulaşılacaksa eğer bu isteğin gerçekleşmesi imkansız olmayacaktır.

Diğer bir kızını kaybeden baba Ünal Kaplan da Çakırbeyli Ailesi için yardıma hazırdır ama bu savaşın ne kadar kanlı olacağının da farkındadır. Kayıp yaşamaktan usanmış Hayriye ana da düşer katilin peşine. Hurşit'in kaçarken bulup getirdiği tetikçiyle yapılacak yüzleşme ise beklenmedik bir şekilde sonuçlanacaktır.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar