Sen Anlat Karadeniz dizisinin bu akşam ki yayınlanacak olan bölümünde neler yaşanacağını sizler için özetledik. İşte Sen Anlat Karadeniz Dizisinin 27. bölümünde yaşanacaklar...

ATV kanalında çarşamba günleri yayınlanan 'Sen Anlat Karadeniz' dizisinin yeni bölümü her zaman olduğu gibi bu defa da nefesleri kesecek. Dizinin 27. yeni bölümünde Tahir ve Nefes'in mücadelesi izleyicilere duygusal anlar yaşatacak. Merakla beklenen sahne ise, Vedat'a verilen ders olacak.

SEN ANLAT KARADENİZ 27. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Yiğitin zor bir durumda kaldığını hisseden Nefes oğlu için telaşlanırken yanında Tahir var. Yiğit'i bulacağına söz veren Tahir, Nefes'ten sonra şimdi de Yiğit'i yitirme duygusu ile çaresizce oğlunu arayacak. Peki, Yiğiti kim kaçırdı? Mercan kardeşi Nazar için ayağa kalkıp Vedat'ın karşısına çıkabilecek mi? Baba sevgisi nedir bilmeyen Yiğit, Tahir'de baba özlemini dindirmeye çalışırken Vedat baba olmanın ne olduğunu sorgulamaktadır.

İLİŞKİLİ HABER

Hazal Kaya hastalığı nedeniyle kilo aldı

İLİŞKİLİ HABER

Popstar'ın Bayhan'ın yeni imajı şaşırttı

İLİŞKİLİ HABER

Cem Özer'in doktorundan kötü haber geldi!

İLİŞKİLİ HABER

Chloe Loughnan'dan kaza sonrası ilk açıklama

İLİŞKİLİ HABER

Meghan Markle'nin hamile stili göz kamaştırdı

BİR YORUM YAPIN 1

haydar 3 yıl önce

habu tahiri ne cok ağlattınız. bi karadeniz erkeği bu kadar ağlamaz. ağlayınca dizi daha duygusal olmuyor. ayrıca ağlamayıda beceremiyor. bildiğin böğürüyor.

Toplam 1 beğeni