Yemin dizisi 47. bölüm özeti yayında! 'Emir, Reyhan'ı kurtarıyor'

30 Nisan 2019, 09:16
Yemin dizisi 47. bölüm özeti yayında! 'Emir, Reyhan'ı kurtarıyor'

Kanal 7'nin büyük bir ilgiyle takip edilen günlük dizisi Yemin'in 47. bölüm özeti yayınlandı. Gökberk Demirci ve Özge Yağız'ın başrolünde oynadığı Yemin'in 47. bölümünde, Emir, Reyhan'ın suçsuzluğunu ispat etmeyi başarıyor ancak Zeynep tehlikededir. İşte Yemin dizisi 47. bölüm özeti.

Başladığı günden bu yana büyük bir ilgiyle takip edilen Yemin dizisi, ekranda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Reyhan ve Emir adlı iki gencin aşkını anlatan dizi, başladığı günden bu yana seyirciyi kendisine hayran bıraktı. Yemin'in 47. bölüm özeti yayınlandı. Salı akşamı yayınlanacak olan 47. bölümde, yine seyirciyi ekrana kilitleyecek olaylar yaşanacak. İşte Yemin dizisi 47. bölümünde yaşanacaklar!

YEMİN DİZİSİ 47. BÖLÜM ÖZETİ

Yemin dizisi 47. bölüm özeti

Emir, suçsuz yere hapiste olan Reyhan'ı kurtarmak için elinden geleni yapar. Amacına ulaşan Emir, elindeki delilleri polise sunarak Reyhan'ın özgürlüğüne kavuşmasını ister. Fakat Zeynep konusunda işler yolunda değildir. Zeynep'in yeri halen belli değildir. Emir, arama çalışmalarına devam eder ancak Reyhan'a durumu nasıl açıklayacağını bilememektedir.

Zeynep ile ilgili gelen bir sarsıcı haberse her şeyi değiştirir. Öte yandan Leyla ve Kemal'i tatlı bir heyecan sarar. Eve gelen sürpriz misafire yakalanan Leyla ile Kemal, bu süreci yönetmek için oyun oynamaya başlarlar.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar