Hercai dizisinin yapımcı şirketinden o paylaşımlara açıklama!

04 Mayıs 2019, 11:27
Hercai dizisinin yapımcı şirketinden o paylaşımlara açıklama!

Atv'nin başladığı günden bu yana reytinglerde zirveye oynayan dizisi Hercai'nin yapımcı şirketinden bir dizi açıklama geldi. Yapımcı şirket Mia Film, dizi adına açılan sosyal medya hesapları hakkında bilgi verdi.

Başrollerinde Akın Akınözü ve Ebru Şahin'in yer aldığı Hercai dizisi, yayınlandığı günden bu yana ekranın en ilgiyle takip edilen dizilerinden biri olmayı başardı. Dizi adına da birçok sosyal medya hesabı da açılmaya başlandı. Yapımcı şirket Mia Film'den konuyla alakalı açıklama geldi. 

Mia Film'den yapılan açıklama şu şekilde: 

'Hercai severler, kötü niyetli bazı fan sayfaları ve fake hesaplar artık dizimize büyük zarar vermeye başladı. Bu durum verilen bütün emeklere büyük bir saygısızlık ve hırsızlıktır. Hercai ile ilgili sahne çekip paylaşan, bu paylaşımları yayan, destek veren ve seneryoya dair bilgi paylaşımı yapan birçok hesap tarafımızca belirlenmiştir. Bu emek hırsızlığını yapanlar hakkında kanalımız ve şirketimiz tarafından hukuki süreç başlatılmıştır. Ve bu paylaşımları yapmaya devam eden diğer hesaplarda incelenmektedir. Bunlarla ilgili de hukuki süreç başlatılacaktır. Saygılarımızla.

MİA FİLM'

Hercai dizisi

 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar