Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Twitter hesabından bir mesaj yayımladı. Arı yaptığı açıklamada, 'Vandallığa destek olan sanatçıların Nevşehir’de Belediye bünyesinde herhangi bir sahnede yer alamayacaklarını' ifadelerine yer verdi.

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, YSK'nın İstanbul seçiminin yenileneceğini kararını açıklamasının ardından bir grup sanatçının sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlara yönelik bir açıklamada bulundu. Rasim Arı, yapmış olduğu açıklamada vandallığa destek olan ünlülere karşı net bir duruş sergiledi. Arı'nın açıklamasında, 'Vandallığa destek olan sanatçıların Nevşehir’de Belediye bünyesinde herhangi bir sahnede yer alamayacakları' ifadesi yer aldı.

Açıklamanın devamında, “Milletimizin milli ve manevi değerleriyle sorun yaşayan, yeri geldiğinde terör örgütü propagandası yapan 15 Temmuz hain gecesinde ortalara çıkamamış, Berkinleri her durumda anıp da Yasinleri Erenleri asla anmayan, gezide çapulcularla bir ve beraber olarak vandallığa destek olan ve ülkenin bekası söz konusu olduğunda devamlı kaçak güreşmiş fakat YSK kararının hemen ardından aniden aslan kesilen Kendilerini sanatçı olarak addedip 'milli ve manevi toplum öncülüğü' rollerini hiçe sayan 'şahısların' bu dakikadan itibaren şehrimde tarafımızdan düzenlenecek olan en ufak dahi olsa bir programda sahne alamayacaklarını Nevşehir Belediye Başkanı olarak tamamen 'kanaat özgürlüğüm' çerçevesinde ilan ediyorum” ifadeleri yer aldı.

İLİŞKİLİ HABER

Yusuf Güney'den birlik beraberlik mesajı

BİR YORUM YAPIN 9

ali öztürk 2 yıl önce

İşte bir Nevşehirli olarak gurur duyduğum başkanım Rasim ARI.seninleyiz başkanım.

gurbetci 2 yıl önce

Hay sendan ALLAH razi olsun baskanim. Dava adami dedigin böyle olur. ALLAH yar ve yardimcin olsun. Dava adamiyim diyen bütün baskan ARKADASLARA duyurulur

C.Türk 2 yıl önce

Helal olsun? Trump,un Çanağını yalayanlara geçit yok!

vanli 2 yıl önce

helal olsun...

tesbit 2 yıl önce

Olması gereken budur, karga beslenmez.

Toplam 5 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun