Moda dünyasının uca bucağı olmayan trendlerine bir yenisi daha eklendi. İşte sokak modasının yeni gözdesi pijama takımları...

Evde giydiğimiz pijama takımlarını sokağa taşıyan bu modayı, Rihanna yıllar önce bir davette kullanmıştı. Daha sonra dünyaca ünlü tasarımcılar da modern pijama takımlarını defilelerine taşıdı. Şimdi ise sokak modasının vazgeçilmezi haline gelen pijama takımları, özellikle yurt dışında sıkça kullanılıyor.

Nasıl kombinlenir?

Pijamayı takım olarak kullanmak kadar, jean ve gömleklerle kombinlemekte bir o kadar popüler. Kot pantolonunuzun ya da eteğinizin üzerine saten bir pijama giyerek bu trendi yakalayabilirsiniz. Dilerseniz de takım olarak giyip, topuklu ayakkabı ve klasik bir çanta ile kombinleyebilirsiniz. Spor bir görünüm istiyorsanız, pijamalarınızı loafer ve sneakerlarla tamamlayabilirsiniz.

Abartılı bir görünüm istemiyorsanız, saç ve makyanızı sade yapmalısınız. Özellikle pijamayı takım halinde kullanacaksanız, kombinin diğer parçalarını olabildiğince gösterişsiz seçmelisiniz. Takı olarak, üst üste takılmış zincirler, chokerlar, küçük küpe ve yüzükler tercih edebilirsiniz.

İLİŞKİLİ HABER

Gargaranın farklı kullanım alanları nelerdir?

İLİŞKİLİ HABER

Diyabetik ayak riskine karşı korunmanın yolları

BİR YORUM YAPIN 0