İnce telli saçlar için saç kesim modelleri

29 Mayıs 2018, 07:43
İnce telli saçlar için saç kesim modelleri

İnce telli saçlara şekil vermek oldukça zordur. Ne yapılırsa yapılsın şekil almaz, sönük ve yapışık görünür. Sizler için ince telli saçları daha hacimli ve gür gösterecek modelleri araştırdık.

İnce telli saçlara sahip kadınların en büyük sorunlarından bir tanesi, saçlarının hacimsiz ve sönük görünmesidir. İnce telli saçları olduğundan daha hacimli ve gür görünmesi için tercih edilebilecek bazı saç modelleri vardır. "Yasemin.com" ekibi olarak sizler için bu saç modellerini araştırdık. 

İşte ince telli saçları olduğundan hacimli ve gür gösterecek 5 saç modeli:

DALGALI LOB MODELİ

Hollywood'un yeni favorisi olan, omuz boyu saç kesimi ile saçlarınızı olduğundan daha gür ve havalı gösterebilirsiniz. İnce telli saçlarda oldukça sık kullanılan bu modelin, saçlara daha fazla hacim kazandırması için arkasının önlerden kısa kestirebilirsiniz.

DAĞINIK BOB MODELİ

Lob saç kesiminin biraz daha kısası olan bob saç modeli, her türlü şekli kaldırabilir. Bob kesim saç modeli tercih edecekler, saç spreyi ile saçlarını istediği gibi şekillendirebilir. 

KESKİN KATLAR

İnce telli saçlara sahip kişiler, saçlarını hacimli göstermek için sadece kısa kestirmek zorunda değil. Saçlarını uzun kullanmak isteyen kişiler, saçlarını olduğundan hacimli göstermek için düz kat kestirmeyi tercih edebilir. 

YANA AYRILMIŞ SAÇLAR

Saçlarınızı yana doğru ayırın ve diğer tarafa atın. Bu model sayesinde saçlarınız olduğundan hacimli gözükecektir.

KAKÜL

İnce telli saçlara sahip kadınların deneyebileceği bir diğer saç modeli ise, kaküldür. Kakül sayesinde saçlarınız dolgun ve gür gözükecektir.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Hulya P. 2 yıl önce Şikayet Et
    Benim de sacim rofleden cok inceldi. Sacimi kisa kestirecektim. Fakat kuaforum Dogal icerikli Patentli Keratin onerdi. Internetten getirtti. Su an saclarim oldukca dolgun. Ama 3 seans surdu. Sonuc cok guzel.
    Cevapla